ابر شرور فیلم 3 Guardians of the Galaxy

معرفی نژادهایی که توسط ابر شرور فیلم 3 Guardians of the Galaxy ساخته شده‌اند

تلاش‌های بینهایت!

معرفی نژادهایی که توسط ابر شرور فیلم 3 Guardians of the Galaxy ساخته شده‌اند آیدا امشاسفند ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ مارول

شخصیت High Evolutionary، که ابر شرور فیلم 3 Guardians of the Galaxy Galaxy است، تقریبا ۱۰۰ نژاد مختلف را در MCU ابداع کرده است. فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3، برای اولین بار قرار است High Evolutionary را به عنوان شرور خود معرفی کند، یکی از ویلن‌های قدرتمند MCU که چندین نژاد مختلف را برای دستیابی به نژاد برتر ابداع کرده است. High Evolutionary با بازی چادویک ایووجی (Chukwudi Iwuji)، مسئول ساخت تعداد زیادی از نژادهای دنیای مارول است، برای مثال، راکت (Rocket) یکی از نتایج آزمایشات ژنتیکی اوست. در اخرین قسمت فرنچایز Guardians of the Galaxy، ارتباطات High Evolutionary با راکت معرفی می‌شود. با در نظر گرفتن راکت به عنوان یک فناوری اختصاصی که سال‌ها قبل از اولین فیلم نگهبانان از آزمایشگاه خود فرار کرده است، High Evolutionary به مغز منحصر به فرد راکت نیاز دارد تا بتواند آزمایشات خود را جلو ببرد. با این حال، راکت نه اولین مخلوق تکامل عالی بود و نه آخرین ساخته او. در این مقاله به تمام نژادهایی می‌پردازیم که تایید شده توسط High Evolutionary یا همان ابر شرور فیلم 3 Guardians of the Galaxy ساخته شده‌اند:

نژاد Sovereign

 

تایید شده این نژاد پوست طلایی که برای اولین بار در قسمت دوم فرنچایز نگهبانان کهکشان معرفی شدند، یکی از آزمایشات High Evolutionary بوده‌اند. با این که به نظر می‌رسید این نژاد توسط کاهن اعظم خود، عایشه (Ayesha) با بازی الیزابت دیبکی (Elizabeth Debicki) رهبری می‌شوند در قسمت سوم مشخص شده که مستقیما به خود High Evolutionary متصلند. آزمایشات این نژاد به مشکل برخورد چون به مخلوقاتی بسیار خود محور تبدیل شدند. High Evolutionary تهدید کرده که اگر عایشه نتواند راکت را با کمک مخلوق قدرتمند ولی نیمه کاره خودش، آدام وارلاک (Adam Warlock) با بازی (Will Poulter) تحویل دهد، به وجود آنها پایان خواهد داد.

راکت و گروه ۸۹

با جزئیاتی از طریق فلش بکهای واقعا غم‌انگیز Guardians of the Galaxy Vol 3 منتشر شده، راکت یک بچه راکون بود که به طرز شرورانه‌ایی تکه پاره شد و از طریق سایبرنتیک و دستکاری‌های ژنتیکی شدید دوباره کنار هم قرار گرفت. راکت که به عنوان Subject 89P13 تعیین شد، بخشی از Batch 89 شد، که در آن زمان آخرین تلاش توسط High Evolutionary برای ساخت موجوداتی شایسته یک جامعه کامل بود. اگرچه راکت با همتایان خود Lylla، Teefs، و Floor دوست شد، اما همه آنها به عنوان افرادی ناتوان برای پیوستن به «دنیای جدید» توسط High Evolutionary تشخیص داده شدند. راکت پس از قتل وحشیانه دوستانش موفق به فرار شد.

انسان/حیوان‌ها (Humanimals)

گروه ۹۲ از نبوغ خود راکت که حتی High Evolutionary را هم غافلگیر کرد نشات گرفت، و منجر به ایجاد موفقیت‌آمیز دورگه‌هایی انسان/حیوان معروف به Humanimals شد. آنها ساکنان Counter-Earth شدند، دنیایی که شبیه خود زمین ساخته شده‌ است. با این حال، انسان‌ها و تکرارهای آینده گونه‌هایشان در نهایت ثابت کردند که «ناکامل» هستند. این منجر به انفجار Counter-Earth و کشتن کل تمدنی شد که قبلاً آزمایش‌هایی را برای مستعمره کردن دنیای جدیدی در آینده آغاز کرده بود.

زرونیان‌ها (Xeronians)

پس از کشف High Evolutionary توسط نگهبانان و نقش او در ایجاد راکت، گامورا (با بازی زوئی سالدانا) تایید می‌کند که این شرور مسئول ایجاد نژادی به نام Xeronians هم هست. یک Xeronian که دارای پوستی سفید و صفحاتی روی صورت خود بود، برای اولین بار در صحنه پس از تیتراژ Thor: The Dark World، زمانی که Reality Stone به کلکسیونر تحویل داده می‌شد دیده شد. در اولین فیلم نگهبانان کهکشان، یکی دیگر از Xeronians در سیاره Xandar دیده می‌شود.

نژاد Animen

گامورا همچنین تایید می‌کند که High Evolutionary توانسته Animen هارا خلق کند. در کمیک های اولیه مارول، Animen ها خدمتگزاران High Evolutionary بودند. به این ترتیب، در نسخه‌های کمیکی، Animen ها احتمالاً یا نسخه‌ای از انسان‌ها در گذشته یا آینده یا شاید نسخه قدیمی و هیولا‌آمیزتر Hell Spawn بودند.

ریکوردرها (Recorders)

خود High Evolutionary در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 اکثرا توسط دو ریکوردر به نام‌های تل و ویم همراهی می‌شود. به همین نحو، چندین رکوردر دیگر هم در خدمت این ویلن هستند. با توجه به اینکه همه آنها دارای ویژگی‌های یکسانی با سرهای طاس، چشمان درخشان و ایمپلنت‌های سایبرنتیک هستند، کاملاً ممکن است که ریکوردرها هم نیز نژادی با دستکاری ژنتیکی باشند که برای خدمت به High Evolutionary ساخته شده‌اند.

نژاد Phyla (کودکان ستاره‌ایی)

کوشش بعدی High Evolutionary ابر شرور فیلم 3 Guardians of the Galaxy Galaxy برای ایجاد یک جامعه کامل پس از انسان‌ها، که در تیتراژ Guardians of the Galaxy با عنوان «کودکان ستاره‌ای» از آن یاد می‌شود، به شکل کودکانی با موهای سفید و تغییرات ژنتیکی است. سوژه‌هایی جوان با داشتن پیشرفت‌های فیزیکی و ذهنی باورنکردنی در حالی که به غذا یا استراحت بسیار کمی نیاز دارند، توسط نگهبان‌ها کشف می‌شوند. با این حال، ممکن است چیزهای بیشتری در مورد کودکان ستاره وجود داشته باشد که تنها در اولین صحنه پس از تیتراژ برای Guardians of the Galaxy Vol. 3 نشان داده شده است.

مشخص شده است که یکی از اصلی‌ترین شخصیت‌های کودکان ستاره‌ایی کسی نیست جز Phyla، یکی از نگهبانان کهکشان اصلی از کمیک‌های اصلی که در فیلم Guardians of the Galaxy در سال 2014 در کنار آدام وارلاک حضور نداشت. به این ترتیب، دیدن اینکه جیمز گان که Phyla و آدام را به لیست جدیدترین تیم نگهبانان کهکشان اضافه می‌کند، بسیار برای طرفداران جالب بوده است. به همین ترتیب، صحنه پس از تیتراژ Phyla ( با بازی کای زن) را نشان می‌دهد که سطحی از قدرت کیهانی را به دلیل چشم‌ها و دست‌های درخشان‌اش در اختیار دارد.

هل اسپاون (Hell Spawn)

در جریان آخرین سکانس Guardians of the Galaxy Vol. 3، ویلن داستان لشکری از مخلوقات خود را به نام Hell Spawn روی نگهبانان و Knowhere آزاد می‌کند. Hell Spawn های جهنمی به عنوان دورگه‌هایی از حیوانات سایبرنتیک هیولایی به تصویر کشیده می‌شوند که تنها با هدف محافظت از تلاش‌های High Evolutionary برای یک جامعه کامل ساخته شده‌اند. دو تا از موجودات برجسته Hell Spawn به نام‌های War Pig و Behemoth هستند.

در حالی که به نظر می‌رسید ساخته موفقیت آمیز این ویلن Humanimals باشد، آنها زمانی ساخته شدند که راکت قبل از فرار هنوز جوان بود. این شخصیت اعلام کرده که قبلا Counter-Earth را چند بار با خاک یکسان کرده، وقتی متوجه شده که آزمایشات مختلفش با شکست مواجه شده است. بسیار منطقی است که فکر کنیم High Evolutionary مسئول ساخت و نابود سازی خیلی نژادهای دیگر هم هست که در این فیلم نشان داده نمی‌شوند. به این ترتیب، High Evolutionary بیش از ۱۰۰ تغییر و ابداع را قبل از مرگ خود در MCU داشت.

4.4 7 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا