دومین تریلر The Lords of the Fallen با تمرکز بر گیم پلی از راه رسید

تاریکی را در آغوش بگیر!

شرکت CI Games که وظیفه نشر را بر عهده دارد، در جریان برگزاری The Game Awards 2022 دومین تریلر The Lords of the Fallen را برای حاضران پخش کرد.

در پی محبوبیت سری Dark Souls در سراسر جهان، استودیوهای زیادی تلاش کردند تا عناوین مشابهی را تولید کرده و روانه بازار کنند؛ عناوینی که امروزه تحت عنوان Soulslike شناخته می‌شوند. بازی‌های سولزلایک در زیرژانر اکشن نقش آفرینی قرار گرفته و داستانی فانتزی را روایت می‌کنند. از همه مهمتر، مبارزاتشان بسیار چالش برانگیز بوده و شکست‌های مکرر را می‌توان بخش جداناپذیری از روند پشت سر گذاشتن مراحل دانست. برخی از عناوین سولزلایک توانستند عملکرد فوق العاده‌ای از خود نشان دهند و برخی دیگر هم به یک شکست تبدیل شدند. در این بین، تعدادی عملکردی متوسط از خود بر جای گذاشتند که برای مثال می‌توان به Lords of the Fallen اشاره کرد.

Lords of the Fallen محصول دک 13 (Deck 13) بوده و در سال ۲۰۱۴ میلادی برای پلتفرم‌های هدف منتشر شد. این بازی بازخوردهای ضد و نقیضی را دریافت و فروشش نهایتاً از مرز یک میلیون نسخه عبور کرد. دستیابی به همین موفقیت‌ها کافی بود تا ناشر، یعنی CI Game به ساخت قسمت دوم تصمیم بگیرد. البته شرایط مطابق انتظار پیش نرفت. دک 13 در ادامه تصمیم گرفت تمرکز خود را روی The Surge قرار دهد. در نتیجه، شرکت لهستانی مجبور شد روند جستجو را برای یافتن استودیوی جایگزین آغاز کند. بدین ترتیب، محصولی که قرار بود سال ۲۰۱۷ میلادی به بازار بیاید، حال و با گذشت حدوداً ۱۰ سال دوباره معرفی شده است؛ عنوانی که حالا با نام The Lords of the Fallen شناخته شده و وظیفه توسعه‌اش روی دوش استودیو هکس ورکس (Hexworks) قرار دارد.

با توجه به تریلر معرفی که سه ماه پیش منتشر شده بود، The Lords of the Fallen دنباله‌ای برای Lords of the Fallen به شمار می‌رود؛ انسان‌ها پس از تحمل ظلم و ستم برای مدتی طولانی، موفق شدند ایزدها را از قدرت پایین کشیده و شکستشان دهند. سلحشوران جنگ که احتمال می‌دادند ایزدها بار دیگر بر جهان تسلط یابند، تصمیم گرفتند تا ابد از بقایایشان محافظت کنند؛ اقدامی که فایده نداشت. حالا سلحشوری جدید باید قدم در مسیری خطرناک گذاشته و بار دیگر مقابل ایزدها بایستد.

سی آی گیمز در رویداد The Game Awards 2022 دومین تریلر The Lords of the Fallen را به نمایش گذاشت که روی گیم پلی تمرکز دارد. ویدیوی مزبوز نزدیک به ۲ دقیقه زمان داشته و در نیمه ابتدایی خود، محیط‌های مختلف از جمله غار، شهری ویران شده و قلعه را نشان می‌دهد. با آغاز نیمه دوم تریلر، شاهد مبارزه شخصیت اصلی با انواع مختلف دشمنان هستیم که برخی از آن‌ها باس فایت‌های بازی هستند. در ضمن، وظیفه روایت تریلر بر عهده میلی آلکاک (Milly Alcock) بوده که علاقه‌مندان به سریال House of the Dragon قطعاً با او آشنایی دارند. این بازیگر استرالیایی نقش رینیرا تارگین را ایفا می‌کند.

نقشه The Lords of the Fallen پنج برابر Lords of the Fallen بوده و صدها سلاح مختلف را در خود جای داده که کاربر می‌تواند آن‌ها را در نقاط مختلف پیدا کند. به این موارد باید قابلیت تجربه بازی به صورت تنها و همکاری با دوستان را اضافه کرد. در ضمن، محصول جدید هکس ورکس در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۳ میلادی برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری، پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا