به زودی می‌توانید در فروشگاه بازی Halo Infinite رایگان خرید کنید!

حرکتی کاملا کاربرپسند!

فروشگاه بازی Halo Infinite رایگان

طبق اعلام رسمی سازندگان در استودیو 343 Industries، به زودی بازیکنان می‌توانند با انجام دادن چالش‌های مختلف یا رد کردن سطح‌های بتل پس، از فروشگاه بازی Halo Infinite رایگان خرید کنند!

انتشار بخش چند نفره Halo Infinite در تاریخی زودتر از زمانی که باید منتشر می‌شد، یکی از بزرگ‌ترین اتفاقات دنیای گیم در سال ۲۰۲۱ بود که طرفداران منتظر را خوشحال کرد؛ بخصوص اینکه این بخش کاملا رایگان بود و تجربه آن حتی نیاز به خریدن اشتراک سرویس Gold هم ندارد! با این حال از همان زمان عرضه، مشکلات خاصی در این بازی وجود داشت که تا حدودی بازیکنان را آزار می‌داد. باگ‌های بازی در نسخه بتا و اولیه خیلی زیاد بودند، اما مسئله اصلی بازیکنان با بتل پس و سیستم خرید آیتم‌ها بود.

بدین ترتیب، مدتی پیش اعلام شد که کاربران به شدت نسبت به گران بودن آیتم‌ها در فروشگاه بازی Halo Infinite اعتراض دارند. موردی که البته کاملا هم به جا بود؛ چرا باید برای یک رنگ سلاح ساده چند دلار پرداخت کرد؟ به همین دلیل نیز سازندگان پس از آنکه متوجه این موضوع شدند، خیلی زود واکنش نشان داده و اعلام کردند به زودی تمامی قیمت‌ها کاهش خواهند یافت. با این حال، یکی از کاربران زیر پست رسمی استودیو 343 Industries نظر داده بود که بهتر است به جای اینکه قیمت‌ها کمتر شوند، روشی برای به دست آوردن ارز داخل بازی برای کاربران در نظر گرفته شود؛ کاری که حال توسط سازندگان تایید شده و در دست کار هم قرار دارد!

خرید رایگان از فروشگاه بازی Halo Infinite چطور ممکن است؟

در حال حاضر، شما در بتل پس Halo Infinite نمی‌توانید حتی پس از به آخر رساندن Tier آن، ارز داخل بازی را دریافت کنید. این یعنی حتی اگر خیلی هم زحمت بکشید و تلاش کنید، چه با خریدن بتل پس و چه در بتل پس رایگان، هرگز جایزه‌ای مبنی بر ارز داخل بازی را دریافت نمی‌کنید. این مشکل در حقیقت یک باگ خیلی بزرگ برای سیستم بتل پس Halo Infinite است که کاربران هم به شدت به آن اعتراض دارند. با این وجود، در فصل دوم این مشکل هم حل خواهد شد!

در واقع طبق اعلام رسمی، در فصل دوم ارز Halo Infinite با گذراندن وقت و تجربه بازی قابل کسب خواهد بود. با این حال اینکه چطور این ارز به دست می‌آید هرگز شفاف‌سازی نشد. بدین ترتیب احتمال دارد که شما این ارز را در نتیجه انجام دادن چالش‌ها بدست آورید، یا اینکه در بتل پس پولی و رایگان آن‌ها را دریافت کنید. در هر صورت قرار گرفتن ارز بازی داخل بتل پس رایگان و پولی، احتمالا مرسوم‌ترین روش خواهد بود، اما حتما این مورد را مد نظر داشته باشید که این ارز قاعدتا محدود خواهد بود. به نحوی که با جمع کردن کل آن بتوانید بتل پس فصل آینده را بخرید و خریدهای کمی را هم از فروشگاه بازی Halo Infinite داشته باشید.

در حال حاضر عنوانی که این روش را به بهترین شکل عملی کرده Fortnite است. در این بازی، شما در هر فصل مقداری ارز که نسبتا بیشتر از حد لازم برای خرید بتل پس است را با رد کردن سطح‌های مختلف دریافت خواهید کرد. حال اگر بتل پس را خریده باشید، این ارز کامل به شما می‌رسد، اما اگر رایگان بازی کنید، عملا بعد از سه فصل می‌توانید کاملا مجانی بتل پس بخرید! این سیستم احتمالا در بازی Halo Infinite هم پیاده خواهد شد، اما فعلا باید تا زمان اعلامیه رسمی صبر کنیم تا ببینیم برنامه سازندگان برای آن چیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا