1%
  • 0/10

منتظر حضور پلی استیشن در گیمزکام ۲۰۲۴ نباشید

شوکیس در راه است؟

منتظر حضور پلی استیشن در گیمزکام ۲۰۲۴ نباشید ۰ ۰۱ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
پلی استیشن در گیمزکام ۲۰۲۴

پلی استیشن ساعاتی پیش در پیامی رسما اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای برگزاری کنفرانس و حضور در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۴ ندارد.

گیمزکام یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های صنعت بازی‌ها به شمار می‌رود که هر ساله با همکاری و حضور جمعی از شرکت‌های بزرگ و کوچک بازی‌سازی در کشور آلمان برگزار می‌شود. طبق روال همیشه، در این مراسم از جدیدترین دستاوردها و بازی‌ها پرده برداشته شده و اطلاعات و تریلرهای جدیدی از آثار مورد انتظار پیش‌رو به اشتراک گذاشته می‌شود.

با این حال، به نظر می‌رسد که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی مشابه سال‌های گذشته این بار هم قصد حضور در نمایشگاه گیمزکام را ندارد و نباید منتظر برگزاری کنفرانس مطبوعاتی و غرفه این کمپانی ژاپنی باشیم. البته، عدم حضور سونی در این مراسم چندان هم تعجب‌برانگیز نیست؛ چرا که آخرین حضور پلی استیشن در گیمزکام مربوط به سال ۲۰۱۹ میلادی است.

حضور سونی در گیمزکام می‌توانست بخشی از نارضایتی هوادارهای پلی استیشن را برطرف کند؛ به خصوص که رویداد استیت آف پلی اخیر این شرکت چندان باب میل هوادارها نبود. البته، شایعه شده که سونی در اواخر تابستان شوکیس جدید پلی استیشن با محوریت نمایش آثار فرست پارتی برگزار خواهد کرد.

جدا از بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، نینتندو نیز مدتی پیش در بیانیه‌ای اعلام کرد که در نمایشگاه گیمزکام پیش‌رو شرکت نمی‌کند. با این حال، ایکس باکس برنامه‌های زیادی را برای این مراسم تدارک دیده و طبق گفته ردموندی‌ها، بسیاری از آثار مورد انتظار و فرست پارتی ایکس باکس طی این رویداد به نمایش گذاشته خواهند شد.

لازم به ذکر است که مراسم گیمزکام ۲۰۲۴ از تاریخ ۲۱ الی ۲۵ آگوست سال جاری (۳۱ مرداد تا ۴ شهریور ماه پیش‌رو) در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود. طبق روال همیشه، مراسم شب افتتاحیه این رویداد به میزبانی جف کیلی برگزار می‌شود که در جریان آن شاهد معرفی از بازی‌های جدید و بزرگی خواهیم بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments