شایعه: فیلم مستقلی از شخصیت Mysterio ساخته خواهد شد

آیا سونی در حال برنامه‌ریزی برای گروه Sinister Six است؟

فیلم شخصیت Mysterio

طبق شایعات به وجود آمده، شرکت سونی در حال صحبت با جیک جیلنهال برای حضور در یک فیلم مستقل از شخصیت Mysterio است.

همانطور که می‌دانید، شرکت سونی حق ساخت فیلم بر اساس شخصیت‌های حاضر در دنیای مرد عنکبوتی را در اختیار دارد. همچنین لازم است بدانید که در کامیک‌ بوک‌های مرد عنکبوتی، کاراکتر‌های خوب و بد زیادی معرفی شده که هر کدام از آن‌ها پتانسیل تبدیل شدن به یک اثر سینمایی را دارند.

تاکنون Sony Pictures، از شخصیت ضد قهرمان Venom یک عنوان مستقل ساخته که با وجود نقد‌های منفی که داشت، استقبال بسیار خوبی از آن شد و توانست با بودجه‌ی ۱۰۰ میلیون دلاری، ۸۵۶ میلیون دلار در گیشه‌ها فروش داشته باشد.

همانطور که می‌دانید، سونی در حال توسعه‌ی دو اثر سینمایی در خصوص شخصیت‌های منفی دنیای مرد عنکبوتی است. علاوه بر این، گزارش‌ها می‌گویند که سونی می‌خواهد یک فیلم مستقل از شخصیت Mysterio تولید کند.

Mysterio یکی از دشمنان مرد عنکبوتی بوده که اولین بار در تاریخ ۱۹۶۴ توسط استن لی و استیو دیتکو خلق شد. این شخصیت در فیلم Spider-Man: Far From Home از دنیای سینمای مارول حضور داشت و جیک جیلنهال در نقش او بازی کرد. شایعات می‌گویند که سونی در حال صحبت با این بازیگر ۳۹ ساله برای حضور در اثر مستقل از Mysterio است. نکته‌ی قابل توجه اینجاست که در فیلم ساخته شده پایان این شخصیت طوری رقم خورد که امکان بازگشت او وجود ندارد.

حال با توجه به این گزارش، بسیاری باور دارند که سونی در حال برنامه‌ریزی برای احیای گروه Sinister Six در سینما است. برای کسانی که نمی‌دانند، Sinister Six نام گروهی از دشمنان دنیای مرد عنکبوتی است که شخصیت‌های منفی آن، برای کشتن مرد عنکبوتی با یکدیگر همکاری می‌کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا