ریبوت فیلم Anaconda در دست توسعه قرار دارد

مار بزرگ آمازون بار دیگر به سینما خواهد آمد

ریبوت فیلم Anaconda

سونی پیکچرز تصمیم به ساخت ریبوت فیلم Anaconda گرفته و در همین راستا، نویسنده‌ی Divergent، اون دارتی را برای نوشتن داستان این اثر استخدام کرده است.

سونی در سال ۱۹۹۷ برای اولین بار فیلم Anaconda را روی پرده‌ی سینما منتشر کرد. در این عنوان ستارگانی چون، جنیفر لوپز، آیس کیوب، جان ویت، اریک استولتس، جاناتان هاید و اوون ویلسون به کارگردانی لوئیس لوسا، ایفای نقش کردند. داستان این اثر در خصوص یک تیم مستندساز است که به دنبال یک قبیله‌ی دور افتاده در آمازون هستند، ولی ناگهان به وجود یک مار عظیم الچثه پی می‌برند.

تاکنون چهار فیلم دنباله‌دار از سری Anaconda عرضه شده است و قسمت اول آن در مقابل بودجه‌ی ۴۵ میلیون دلاری توانست فروشی بالغ بر ۱۳۷ میلیون دلار در گیشه‌ها داشته باشد. به دنبال موفقیت قسمت اول، Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid در سال ۲۰۰۴، Anaconda 3: Offspring در سال ۲۰۰۸ و Anacondas: Trail of Blood در سال ۲۰۰۹ منتشر شد. آخرین عنوان از این سری که یک عنوان مشترک با Lake Placid بود که در سال ۲۰۱۸ به نام Lake Placid vs. Anaconda در شبکه‌ی SYFY پخش گردید.

حال سونی پیکچرز به فکر ریبوت فیلم Anaconda افتاده است. هیچ اطلاعاتی در خصوص بازیگران و حتی کارگردان این عنوان در دسترس نیست و همان طور که اشاره شد، تنها می‌دانیم که نویسنده‌ی Divergent، اون دارتی قرار است برای این فیلم ترسناک دست به قلم بشود.

اون دارتی از سال ۲۰۰۶ پا به عرصه‌ی سینما گذاشت، از دیگر کار‌های او می‌توان به Teenage Mutant Ninja Turtles، The Huntsman: Winter’s War و فیلم Tomb Raider سال ۲۰۱۸ اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا