#مهسا_امینی

سونی به کاربران پلی‌استیشن پلاس اعتبار رایگان هدیه می‌دهد

به مناسبت 10 سالگی این سرویس!

سونی به کاربران پلی‌استیشن پلاس اعتبار رایگان هدیه می‌دهد امیر سلیمی ۰ ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
سونی به کاربران پلی‌استیشن پلاس اعتبار رایگان هدیه می‌دهد

به‌نظر می‌رسد شرکت سونی به مناسبت ده سالگی سرویس پلی‌استیشن پلاس، به دارندگان این سرویس ۱۰ دلار اعتبار رایگان هدیه می‌دهد.

سونی در نظر دارد تا با ارسال اعتبار رایگان برای کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس، ده سالگی این سرویس را جشن بگیرد. با استناد به گزارشات منتشر شده در Reddit، سونی برای افرادی که هم‌اکنون اشتراک فعال پلی‌‎استیشن پلاس را دارند، اعتبار رایگان ارسال می‌کند. در آمریکا این اعتبار ۱۰ دلار، در انگلستان ۱۰ پوند و برای کشورهای اروپایی این مقدار ۱۰ یورو خواهد بود.

اوایل ماه گذشته بود که سونی به متظور جشن‌گرفتن ده سالگی سرویس اشتراکی آنلاین خود، به تمامی دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 یک تم رایگان را هدیه داد. طبیعتا این هدیه‌ای نبود که کاربران انتظار آن را می‌کشیدند، از همین رو به‌نظر می‌رسد سونی قصد دارد تا با پرداخت اعتبار رایگان به کاربران پلاس، این ناامیدی را برطرف کند.

در حالی که بسیاری از کاربران PS4 گزارش داده‌اند که این هدیه را دریافت کرده‌اند، بسیاری نیز گزارش می‌دهند که هنوز موفق به دریافت این اعتبار رایگان نشده‌اند. انتظار می‌رود طی ساعت‌ها یا روزهای آینده این هدیه برای دیگر کاربران فعال شبکه پلی‌استیشن پلاس ارسال شود. لازم به ذکر است، اگر شما نیز موفق به کسب این هدیه شده باشید، پیغامی مشابه تصویر زیر دریافت خواهید کرد.

شما موفق به کسب این هدیه شده‌اید؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا