برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سونی از اتصال اجباری بازیکن‌های Helldivers 2 به پلی استیشن نتورک منصرف شد

انتقادها ثمربخش بودند

سونی از اتصال اجباری بازیکن‌های Helldivers 2 به پلی استیشن نتورک منصرف شد ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازیکن Helldivers 2 پلی استیشن

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی ساعاتی پیش در پیامی خاطرنشان کرد که از موضع خود برای الزام بازیکن های Helldivers 2 به اتصال به پلی استیشن نتورک عقب‌نشینی کرده است.

چند روزی است که انتقادهای تند و تیزی به سیاست جدید سونی در قبال اجبار به اتصال حساب‌های کاربری استیم به شبکه پلی استیشن نتورک برای تجربه بازی هل‌دایورز ۲ وارد شده است؛ به طوری که تا به امروز بالغ بر صد هزار نقد منفی برای بازی به ثبت رسیده و شماری از گیمرها خواستار بازگشت وجه (ریفاند) هستند.

در همین راستا، به خاطر عدم پشتیبانی بیش از صد کشور از شبکه پلی استیشن نتورک، سونی فروش بازی را در این کشورها به کلی متوقف کرد. با همه این‌ها، به نظر می‌رسد که ژاپنی‌ها از خواسته خود صرف نظر کرده‌اند و برای جلب اعتماد دوباره بازیکن‌ها، دیگر نیازی به اتصال به شبکه پلی استیشن نتورک نیست.

شرکت سونی در این زمینه توضیح می‌دهد:

هوادارهای هل‌دایورز، ما بازخوردهای شما را در خصوص اتصال اجباری به شبکه پلی استیشن نتورک دریافت کردیم. آپدیت ماه می که قرار بود که اتصال را اجباری کند، عرضه نخواهد شد. ما همواره به دنبال ارائه بهترین تجربه‌ها برای بازیکن‌های کامپیوتر هستیم و نظرات شما برای ما ارزشمند هستند. از حمایت شما صمیمانه سپاسگزار هستیم و در آینده از محتواهای جدید بازی رونمایی خواهیم کرد.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی پیش‌تر اعلام کرده بود که اتصال اجباری حساب کاربری استیم بازیکن های Helldivers 2 به پلی استیشن در راستای افزایش امنیت بازی‌های استودیوهای پلی استیشن، حفظ حریم شخصی و جلوگیری از تلقب بازیکن‌ها صورت می‌گیرد. با این حال، گویا انتقادها و اعتراض‌های گسترده منجر شده تا سونی از تصمیم غیرمنتظره خود عقب‌نشینی کند.

بهتر است بدانید که مدتی پیش آقای جان پیلستد، مدیرعامل استودیوی اروهد گیم، در پیامی ضمن عذرخواهی از هوادارها، اعلام کرد که چنین تصمیمی از سوی سونی گرفته شده و آن‌ها نقشی در این ماجرا ندارند. با این حال، خبر خوب این است که سونی از تصمیم خود صرف نظر کرده و بازیکن‌ها طبق روال گذشته می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments