هدیه‌ی جالب سونی به دلیل تاخیر ایجاد شده برای تعمیرات پلی‌استیشن 4

مشتری‌مداری از جنس سونی

هدیه‌ی جالب سونی به دلیل تاخیر ایجاد شده برای تعمیرات پلی‌استیشن 4 نیکان صبوری ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
هدیه‌ی جالب سونی

یکی از خریداران پلی‌استیشن 4 بعد از این که شرکت سونی دستگاه او را تعمیر کرد، کنسول خود را با یک هدیه از این شرکت تحویل گرفت.

ویروس کرونا باعث تعطیلی بسیاری از کسب و کار‌های کوچک و بزرگ شده است. شرکت‌های بزرگ نظیر سونی هم برای مدتی مجبور شدند تا بیشتر شعبه‌های خود را ببندند و همین باعث ایجاد اختلالات بسیار زیادی شده است.

یکی از کاربران قدیمی ردیت به نام pnut88 در این فروم با گذاشتن تصویری از سوی سونی، اهمیت و مهم بودن امور مشتری مداری را از طرف این شرکت نشان می‌دهد. داستان از این قرار است که کنسول پلی‌استیشن 4 این فرد در ناحیه‌ی درایو نوری مشکل پیدا می‌کند و تصمیم می‌گیرد که کنسول را برای تعمیر به یکی از شعبه‌های سونی ارسال کند. در این بین شیوع ویروس کرونا باعث ایجاد دردسر‌های تازه‌ای برای شرکت‌ها می‌شود و سونی هم تصمیم می‌گیرد تا بهتر شدن اوضاع بیشتر کارکنان خود را خانه نشین کند.

با این تفاصیر کنسول pnut88 برای مدت بسیار طولانی در صف تعمیرات باقی می‌ماند. حال به تازگی کنسول او به دستش رسیده است اما در کنار یک نامه تشکر از اعتماد او، یک نسخه از بازی MLB: The Show 2020 هم به عنوان هدیه داده شد؛ اما این تمام ماجرا نیست. pnut88 اعلام کرد که علاقه‌ای زیادی به بازی MLB: The Show 2020 ندارد به همین دلیل بازی را به عنوان هدیه به یکی دیگر از کاربران ردیت داد. گذشته از این موضوع، سونی یک برچسب مخصوص از God of War هم برای این کنسول ارسال کرد.

در نامه‌ای که برای این فرد ارسال شد، نوشته شده بود:

بابت حمایت‌های شما از پلی‌استیشن در این دوران سخت متشکریم. به عنوان قدردانی از حمایت‌های شما، یک نسخه از MLB: The Show 2020 را برای شما ارسال می‌کنیم.

این فرد گفته است که در این مدت، هیچ ایمیل یا تماسی از سوی سونی با او به دلیل تاخیر در ارسال کنسول گرفته نشد اما سیاست سونی، باعث احساس رضایت او شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا