احتمالا ادامه‌ی فیلم Sonic the Hedgehog به زودی معرفی می‌شود

بازگشت سونیک، این بار با دوستان

احتمالا ادامه‌ی فیلم Sonic the Hedgehog به زودی معرفی می‌شود نیکان صبوری ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
ادامه‌ی فیلم Sonic the Hedgehog

یکی از تحلیلگران باکس آفیس اعلام کرد که شرکت Paramount Pictures، احتمالا ادامه‌ی فیلم Sonic the Hedgehog را به زودی معرفی می‌کند.

سونیک شخصیت خیالی است که اولین بازی بر اساس او، در سال ۱۹۹۱ برای کنسول سگا منتشر شد و توجه بسیاری را به خود جلب کرد. بعد از انتشار این عنوان، انیمیشن و بازی‌های بسیار زیادی بر اساس شخصیت سونیک ساخته شد.

در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی ما شاهد اکران فیلم Sonic the Hedgehog در سینما‌های پارامونت و سپس در کل ایالات متحده بودیم. این عنوان ماجراجویی توسط جف فاولر کارگردانی شده و هنرمندانی چون جیمز مارسدن، بن شوارتز، تیکا سومپتر و جیم کری در آن ایفای نقش کرده‌اند.

حال یکی از تحلیلگران باکس آفیس به نام Jeff Bock در مصاحبه‌ای اعلام کرد که احتمالا به زودی شاهد معرفی ادامه‌ی فیلم Sonic the Hedgehog باشیم. او در این مصاحبه گفت:

ساخت دنباله‌ی Sonic the Hedgehog توسط Paramount Pictures قطعی است؛ برای این که آن‌ها به این ادامه نیاز دارند. من فکر می‌کنم، بعد از این که دنیا به حالت عادی خود بازگشت، شاهد معرفی آن باشیم.

به لطف موفقیت‌هایی که فیلم Sonic the Hedgehog به وجود آورد، ما شاهد ساخت عناوین بیشتری از روی بازی‌های ویدیویی در هالیوود خواهیم بود.

فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog توانست فروش بسیار خوبی در گیشه داشته باشد. این اقتباس سینمایی در مقابل بودجه‌ی ۸۱ تا ۹۵ میلیون دلار، فروش ۳۰۶ میلیونی را از خود به جای گذاشت. طبق تحقیقات و گزارش‌های اعلام شده، Sonic the Hedgehog به پرفروش‌ترین اقتباس از بازی‌های ویدیویی در آمریکا تبدیل شد.

کارگردان این فیلم گفته بود که تعداد بسیار زیادی شخصیت در دنیای سونیک وجود دارد که هر کدام می‌توانند، داستان جذابی داشته باشند. بعد از پایان فیلم، صحنه‌ای نمایش داده شد که شخصیت Tails همراه با دستگاهی وارد دنیای انسان‌ها شده و به دنبال سونیک می‌گشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا