تاریخ عرضه‌ی نسخه‌‌‌ دیجیتالی Sonic the Hedgehog مشخص شد

اقتباس سینمایی سونیک تا به حال بیش از ۳۰۶ میلیون دلار فروخته است

تاریخ عرضه‌ی نسخه‌‌‌ دیجیتالی Sonic the Hedgehog مشخص شد مهسا سپاهی ۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان
فیلم Sonic the Hedgehog

فیلم لایواکشن Sonic the Hedgehog ساخته‌ی استودیوی پارامونت که بهترین آغاز را برای فیلم یک بازی ویدیویی با فروش جهانی ۱۰۰ میلیون دلار به ثبت رساند، در ۱۲ فروردین (۳۱ مارس) برای خرید دیجیتالی و با کیفیت تمام 4K ،HD و Blu-ray برای اجاره در ۳۰ اردیبهشت (۱۹ می) در دسترس قرار خواهد گرفت.

این فیلم بخشی از برنامه‌ی استودیو پارامونت برای بازگرداندن نگاه‌ها به سوی خودش زیر نظر رئیس استودیوی فاکس قرن بیستم، Jim Gianpolus، بود که از سه سال پیش سکان هدایت استودیوی پارامونت را به دست گرفت. تا به امروز عنوان Sonic the Hedgehog، تنها پس از پنج هفته از تاریخ انتشار، به فروش بیش از ۳۰۶ میلیون دلار در سراسر جهان رسیده است. جالب است که در ابتدا تاریخ انتشار این لایواکشن که در ماه نوامبر بود، تغییر کرد؛ زیرا پس از پخش تریلر‌های اولیه‌ی این فیلم، طرفداران بازی‌های ویدیویی سگا در فضای مجازی ملاک‌های جدیدی را مشخص کردند. بنابراین استودیوی پارامونت و کارگردان جدیدترین فیلم سونیک – جف فاولر – به درخواست طرفداران توجه و تغییراتی را در جریان این عنوان ایجاد کردند.

سونیک جزو آخرین محصولات سینمایی شمرده می‌شود که به خاطر بسته شدن سالن‌های نمایش برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به خانه‌ها می‌رود. از دیگر عناوین سینمایی که به پخش خانگی روی آورده‌اند، می‌توان به Onward ،I Still Believe،The Way Back ،Birds of Prey ،Bloodshot، Trolls World Tour که در ۱۰ آپریل منتشر شده، و همچنین فیلم‌های The Invisible Man ،The Hunt و Focus Features’s Emma از استودیو یونیورسال که از تاریخ ۲۰ مارس به مدت ۴۸ ساعت برای اجاره کردن قابل دسترسی خواهند بود، اشاره کرد.

اقتباس سینمایی Sonic the Hedgehog، روز ۱۲ فروردین برای خرید در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا