نتفلیکس به ساخت سریال Sonic Prime چراغ سبز نشان داده است

این اثر سال آینده‌ی میلادی پخش خواهد شد

ساخت سریال Sonic Prime

با توجه به گزارشی که روی خروجی وب سایت Coming Soon قرار گرفته، سرویس استریم نتفلیکس با ساخت سریال Sonic Prime موافقت کرده است.

نتفلیکس به خوبی از محبوبیت بالای ویدیو گیم و شخصیت‌های آن در میان مردم سراسر جهان خبر دارد. همین موضوع باعث شد این شرکت آمریکایی امتیاز ساخت سریال ویچر و کسلوانیا را به دست بیاورد؛ سریال‌هایی که از قضا به محبوبیت بسیار بالایی دست یافته و فصل‌های بعدی‌شان در لیست انتظاری بسیاری از مخاطبان قرار دارند. ثبت چنین موفقیت‌هایی باعث شد مدیران سرویس نسبت به سیاست‌های خود اطمینان کامل پیدا کرده و با قدرت در مسیری که انتخاب کرده‌اند قدم بردارند. از نتایج این اتفاق می‌توان به همکاری با کپکام و یوبیسافت برای ساخت سریال‌های رزیدنت اویل و اساسینز کرید اشاره کرد.

طبق گزارشی که اخیرا توسط وب سایت Coming Soon منتشر شد، ساخت سریال Sonic Prime چراغ سبز نتفلیکس را دریافت کرده است. جدیدترین اقتباس سونیک با مشارکت سگا، وایلدبرین (WildBrain Studios) و من آو اکشن اینترتینمنت (Man of Action Entertainment) و به صورت سه بُعدی ساخته می‌شود. با توجه به دیگر اطلاعات موجود، این اثر برای خانواده‌ها و طرفداران قدیمی ساخته شده است. در نتیجه، والدین می‌توانند بدون هیچ گونه نگرانی‌ای به کودکان خود اجازه دهند پای تماشای سونیک پرایم بنشینند. دومینیک بزی (Dominique Bazay) مدیر محتوای اورجینال نتفلیکس درباره‌ی سونیک و ساخت سریالی بر اساس آن گفت:

سونیک، شخصیت محبوبی بوده و از جایگاه ویژه‌ای در قلب تمامی مردم جهان از جمله خود من برخوردار است. وقتی بچه بودم، ساعات زیادی را به تجربه‌ی سونیک می‌گذراندم. آوردن شخصیتی که همه او را می‌شناسند و دوستش دارند به نتفلیکس اتفاق بزرگی برای من به شمار می‌رود.

ایوو گرسکوویچ (Ivo Gerscovich) مدیر ارشد برند سگا پیرامون ساخت سریال Sonic Prime گفت:

سونیک خارپشت، نمادی جهانی از سرگرمی بوده که از معرفی‌اش در سال ۱۹۹۱ میلادی تاکنون مخاطبان را فریفته‌ی خود کرده است. با ثبت فروش و دانلود یک میلیارد و ۱۴۰ میلیون نسخه‌ای در سراسر جهان، یک فیلم سینمایی هیجان‌انگیز و مجموعه‌ای قدرتمند از محصولات لایسنس شده، سونیک همچنان به غافل‌گیر و خوشحال کردن مخاطبان جهانی ادامه می‌دهد.

بسیار خوشحال هستیم که با وایلدبرین، من آو اکشن اینترتینمنت و نتفلیکس در ساخت این چپتر از فرنچایز سونیک مشارکت می‌کنیم.

سونیک در جریان Sonic Prime ماموریت دارد مولتی‌ورس را نجات دهد. البته این داستان تنها درباره‌ی تلاش‌های پروتاگونیست برای نجات دیگران نبوده و روی دو مفهوم خودشناسی و دستیابی به رستگاری تمرکز خواهد داشت. به غیر از این موارد، اطلاعات بیشتری در دسترس نبوده و نمی‌دانیم مخاطبان با کدام یک از شخصیت‌های محبوب این فرنچایز تجدید دیدار خواهند داشت. همچنین مشخص نیست سازندگان از صداپیشه‌های قدیمی استفاده می‌کنند یا به سراغ چهره‌های جدید خواهند رفت.

Man of Action Entertainment که سابقه‌ی کار روی دو سریال Ben 10 و Big Hero 6: The Series را در پرونده‌ی خود دارد، وظیفه‌ی آماده‌سازی فیلمنامه‌های Sonic Prime را بر عهده گرفته است. وایلدبرین هم آن‌ها را به انیمیشن تبدیل خواهد کرد. در ضمن، این اثر ۲۵ قسمت داشته و  برای پخش در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا