تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی بازی Sonic Frontiers منتشر شد

دویدن بر روی جاده‌های هوایی!

تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی بازی Sonic Frontiers منتشر شد گلناز کیانی ۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ تریلر بازی

پس از رویداد گیمزکام (Gamescom)، تعداد زیادی تریلر از گیم‌ پلی بازی Sonic Frontiers منتشر شد که علاوه بر مراحل و نحوه بازی فضای درون بازی را هم به خوبی نشان می‌دهند.

یکی از اهداف ساخت بازی Sonic Frontiers وارد کردن سبک بازی جهان باز به فرنچایز سونیک بوده است و به همین دلیل، بسیاری از طرفداران در تلاش هستند تا با استفاده از فیلم‌های گیم ‌پلی که در تریلرها دیده می‌شوند، بفهمند که چه ویژگی‌های جدیدی را می‌توان در این بازی دید. بسیاری از طرفداران در صفحه‌های اجتماعی در حال تجزیه و تحلیل گیم پلی منتشر شده هستند تا تصمیم بگیرند آیا این عنوان جدید اصلا ارزش خریداری دارد یا خیر. گیم پلی جذاب منتشر شده در گیمزکام نیز واضح ترین تصویر از آینده سونیک را به بازیکنان ارائه کرده است و منبعی مناسب برای تجزیه و تحلیل بازی به حساب می‌رود.

جدیدترین نگاه به بازی Sonic Frontiers که به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شد، چشم انداز خوبی از حرکات سریع نقش اصلی بازی ارائه می‌دهد. در این فیلم سونیک در حال دویدن و استفاده از مهارت Cyloop در جزیره کرونوس (Kronos)، که اولین منطقه و مرحله‌ی بازی است نشان داده می‌شود. فضای سایبری و مجازی بازی اولین بار در مراسم آنلاین ارائه بازی نینتندو دایرکت (Nintendo Direct) در ماه ژوئن به نمایش گذاشته شده بود.

تریلر‌ها و تصاویر قبلی منتشر شده از بازی باعث شد طرفداران از ساده و خطی بودن طراحی‌ها و گیم پلی انتقاد کنند اما در تریلر جدید به نظر می‌رسد مسیرهای متفاوت زیادی برای علاقه‌مندان ساخته شده است، از جمله مسیری پرخطر ساخته شده از حلقه‌های بزرگ که سونیک با استفاده از آن‌ها به هوا پرتاب می‌شود و در نهایت به جاده‌ای کج‌ شده می‌رسد که باید بر روی آن بدود.

به احتمال زیاد جزئیات جدید باعث موفقیت این قسمت از بازی‌های سونیک خواهد شد چرا که طرفداران پیشتر از استفاده تکراری طرح‌ها و چالش‌های سطح قدیمی بازی‌ انتقاد کرده بودند. می‌توان گفت که فضای طراحی شده شهر همچنان از قسمت‌های قبلی الهام می گیرد اما نحوه چیدمان آن‌ها تجربه کاملاً جدیدی را ارائه می‌کند و بازیکنان پس از چند مرحله آسان و آشنای اول کاملاً با چالش‌های جدید غافلگیر خواهند شد.

در مقایسه با تریلر‌های گیم پلی قدیمی‌تر بازی Sonic Frontiers، پیشرفت قابل توجهی در زمینه نورپردازی و انیمیشن بازی دیده می‌شود. به علاوه طرفداران سرانجام نقش‌های بامزه کوکوس (Kucos) را در ابتدای این تریلر می‌بینند، با اینکه تریلرهای گیم پلی قبلی تمام تلاش خود را کرده بودند تا به طور کامل از معرفی کوکوس‌ها دوری کنند.

گیم پلی بازی Sonic Frontiers جزئیات زیادی را تا به الان به اشتراک گذاشته است اما هنوز چیزهای زیادی برای کشف کردن از این عنوان محبوب باقی مانده است. مانند اینکه بازی تا کنون تنها دو جزیره از پنج جزیره‌ای را که بازیکنان می‌توانند کشف کنند، نشان داده است. ممکن است مراحل فضای سایبری ساده‌تری وجود داشته باشند که بعدتر با مراحل بزرگ و اکتشافی ترکیب شوند، مانند راه‌های پرپیچ و خم سطح شهر که در اینجا نیز دیده شدند. اما طرفداران تا زمانی که بازی نرسد نمی‌دانند که اوضاع چگونه خواهد بود.

بازی Sonic Frontiers در تاریخ ۸ نوامبر (۱۷ آبان ماه) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه خواهد شد.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا سازندگان آن موفق خواهند شد فضاهای خلاقانه و جدیدی طراحی کنند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا