#مهسا_امینی

بازی Solitairica به صورت رایگان در فروشگاه اپیک در دسترس قرار گرفت

این پیشنهاد ویژه تنها چند ساعت دیگر منقضی می‌شود

بازی Solitairica

طبق بیانیه‌ی کوتاهی که در توییتر به اشتراک گذاشته شده، کاربران فروشگاه اپیک گیمز می‌توانند بازی Solitairica را به صورت رایگان دریافت کنند.

فروشگاه اپیک گیمز که با اهدای بازی‌های رایگان به صورت هفتگی شناخته می‌شود، چند روز پیش از برگزاری یک جشنواره به مناسبت فرا رسیدن تعطیلات سال نوی میلادی خبر داد. هدف از برگزاری چنین جشنواره‌ای، اهدای روزانه‌ی عناوین به تمامی کاربران بوده است. به واسطه‌ی لیستی که آن زمان لو رفته بود، گمان می‌رفت اپیک گیمز عناوین تراز اول از جمله Dying Light Hitman 2 ،The Witcher 3: Wild Hunt و Resident Evil 7: Biohazard را اهدا خواهد کرد اما نهایتا مشخص شد لیست اپیک عناوین کوچک و مستقل را در بر می‌گیرد.

با توجه به بیانیه‌ی کوتاه و رسمی‌ای که در توییتر منتشر شد، کاربران می‌توانند به فروشگاه اپیک گیمز مراجعه کرده و بازی Solitairica را به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هزینه‌ای به آرشیو حساب کاربری خود اضافه کنند. این عنوان المان‌های سه ژانر بازی‌های کارتی، نقش‌آفرینی و استراتژیک را ترکیب کرده و داستانش حول محور یکی از آخرین مبارزان Myrriod می‌چرخد. استاک موفق شده این سرزمین را تحت سلطه‌ی خود گرفته و با استفاده از ارتش قدرتمندش، جرعت انجام هر گونه مخالفت و مقاومتی را از مردم گرفته است. در چنین شرایطی، همه چیز به شخصیت اصلی داستان بستگی دارد تا به واسطه‌ی راهنمایی‌های کیسمت پادشاه را شکست دهد.

مطابق انتظار، سیستم مبارزه‌ی بازی Solitairica به صورت نوبتی عمل می‌کند. کاربر در جریان نبردهای خود می‌تواند از دو استراتژی بهره ببرد: استراتژی اول، روی عنصر قدرت تمرکز دارد. استراتژی دوم و پایانی هم کاربران را به سمت استفاده از خلاقیت و به کار بردن روش‌های جدید برای شکست دشمن سوق می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های این محصول، می‌توان به دشمنانی اشاره کرد که هر کدام روش‌های متفاوتی را در هنگام حمله و دفاع به کار می‌گیرند. علاوه بر این، اسپل‌ها و آیتم‌های مختلفی در بازی وجود دارند که کاربر می‌تواند از طریق فروشگاه آن‌ها را خریداری و در جریان مبارزه، ترکیب کند. در ضمن، قابلیت آپگریدها کارت‌ها هم وجود دارد.

جدا از جشنواره‌ی بازی‌های رایگان، اپیک گیمز یک حراجی بزرگ در فروشگاه خود راه‌انداخته که قیمت بازی‌ها را به بین ۲۰ الی ۷۵ درصد کاهش داده است. علاوه بر این، کاربرانی که هم اکنون وارد حساب کاربری در فروشگاه شوند، یک کوپن ۱۰ دلاری دریافت می‌کنند. این کوپن در خریدهایی قابل‌استفاده است که هزینه‌ی کلی، ۱۵ دلار یا بیشتر باشد. در ضمن، اعتبار کوپن همزمان با اتمام حراج سال نوی فروشگاه اپیک گیمز در تاریخ ۲۲ دی (مصادف با ۱۱ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱) به پایان خواهد رسید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا