اکتیویژن ساخت بازی 2 Call of Duty: Advanced Warfare را لغو کرد

تلاش‌های نافرجام اسلج همر ادامه دارد

ساخت بازی 2 Call of Duty: Advanced Warfare

در صورتی که ادعای یکی از خبرنگارهای Bloomberg صحت داشته باشد، اکتیویژن باعث لغو ساخت بازی 2 Call of Duty: Advanced Warfare شد.

جدیدترین نسخه سری بازی‌های کالاف دیوتی (Call of Duty) اخیراً با نام Call of Duty: Modern Warfare 3 عرضه شده و شدیداً بخاطر بخش کمپین کوتاه، خسته کننده و بدون جذابیتش مورد انتقاد قرار گرفته است. بطوری که عده‌ای آن را بدترین کمپین در تاریخ سری بازی‌ها می‌دانند.

جیسون شرایر (Jason Schreier) خبرنگار رسانه Bloomberg بوده و بواسطه افشای اطلاعات قبل از اعلام رسمی شناخته می‌شود. شاخص‌ترین ادعای او که رنگ واقعیت به خود گرفت، معرفی GTA 6 طی هفته‌های آتی بود. شرایر در گزارش جدید خود مدعی شد بخش کمپین کالاف دیوتی مدرن وارفر 3 تنها در ۱۶ ماه ساخته شده و اعضای استودیوی اسلج همر گیمز (Sledgehammer Games) در طول این مدت اضافه کاری‌های زیادی را متحمل شدند تا بازی آماده عرضه شود. البته اطلاعات موجود در گزارش به همین موارد خلاصه نمی‌شود.

خبرنگار مشهور و قابل اعتماد بلومبرگ در بخش دیگری از گزارش خود فاش کرده ساخت بازی 2 Call of Duty: Advanced Warfare از سوی اکتیویژن لغو شد. به بیان دقیقتر، اسلج همر گیمز پس از اینکه کار روی Call of Duty: Vanguard را تمام کرد، پروژه‌ای را به نام Anvil به اکتیویژن ارائه داد که می‌توان آن را دنباله‌ای برای بازی Call of Duty: Advanced Warfare در نظر گرفت. عنوان مزبور حتی برای مدتی مراحل اولیه ساخت را پشت سر گذاشت که ناشر آمریکایی آن را لغو کرد و به استودیو گفت باید روی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 کار کند.

البته استودیوی اسلج همر گیمز اخیراً یک بیانیه پیرامون بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر 3 به اشتراک گذاشته و در آن به حاشیه‌ها و گزارش‌های غیررسمی واکنش نشان داده است. مطابق انتظار، آن‌ها ساخت مدرن وارفر 3 تحت فشار و مدت زمان کم را بصورت غیرمستقیم تکذیب کرده‌اند.

اسلج همر گیمز ظاهراً یکبار هم در سال ۲۰۱۷ میلادی سعی کرده بود بازی 2 Call of Duty: Advanced Warfare را بسازد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا