تاریخ انتشار بازی Skater XL چند هفته تاخیر خورد

تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ مشخص نیست

بازی Skater XL

استودیوی ایزی دی (Easy Day) چندی پیش طی پیامی رسما اعلام کرد که بنا به دلایلی، انتشار بازی Skater XL برای سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌ی شخصی به روز هفتم مرداد سال جاری موکول شده است.

فارغ از بحران همه‌گیری ویروس کرونا که تا حدودی صنعت بازی‌های ویدیویی را به تعطیلی کشانده و فرآیند ساخت و انتشار شماری از عناوین را مختل کرده است، اخیرا نیز تظاهرات ضد نژاد پرستی مردم ایالات متحده آمریکا به این دسته از مشکلات دامن زده و چند وقتی است که رویدادهای مهمی از جمله مراسم معرفی کامل پلی‌استیشن 5 و بازی‌های انحصاری آن، ویژه برنامه‌ی بازی سایبرپانک 2077 و رویدادهایی همچون EA Play Live و PC Gaming Show را به تعویق انداخته است.

در این میان، به نظر می‌رسد استودیوی ایزی دی نیز که در حال حاضر روی ساخت و توسعه بازی Skater XL مشغول به کار است، به ناچار گریبان‌گیر این مشکلات شده و طبق تازه‌ترین بیانیه‌ی آن‌ها، گویا انتشار نسخه‌ی نهایی این عنوان چند هفته‌ای عقب افتاده است. به بیان دقیق‌تر، در حالی که این عنوان برای عرضه در در روز سه‌شنبه هفدهم تیر ماه امسال (هفتم ماه جولای) برنامه ریزی شده بود، اما تاریخ انتشار Skater XL به روز هفتم مرداد ماه امسال (۲۸ جولای)‌ موکول شده است.

گفته شده که در این تاریخ، صرفا نسخه‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی بازی روانه بازار خواهد شد و توسعه‌دهندگان هنوز زمان جدیدی را برای انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی مشخص نکرده‌اند. البته، سازندگان وعده داده‌اند که در روزهای آینده، تاریخ انتشار این اثر برای پلتفرم سوییچ را نیز اعلام خواهند کرد. در هر حال، هرچند که هنوز تیم سازنده بازی علت این تاخیر چند هفته‌ای را به صراحت توضیح نداده، اما به نظر می‌رسد که بخشی از امور از کنترل استودیوی ایزی دی خارج شده است.

استودیوی ایزی دی در خصوص تاخیر چند هفته‌ای در تاریخ انتشار بازی Skater XL توضیح می‌دهد:

چه خبر دوستان! ما قصد داریم که به شما اطلاع دهیم نسخه‌ی ۱.۰ بازی Skater XL با چند هفته تاخیر، در روز هفتم مرداد ماه سال جاری (۲۸ ماه جولای سال ۲۰۲۰ میلادی) روانه بازار خواهد شد.

علی‌رغم تمام تلاش‌های ما، از آنجا که بخشی از موارد از کنترل استودیوی ایزی دی خارج است، ما انتشار نسخه‌ی فیزیکی و دیجیتالی بازی Skater XL 1.0 برای سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی را به تاریخ هفتم مرداد (بیست و هشتم جولای) موکول کردیم. علاوه بر این، ما طی چند هفته‌ی آتی زمان انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان را نیز با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. از اینکه در انتظار آماده سازی نهایی بازی هستید، از شما صمیمانه تشکر می‌کنیم.

در ادامه، توسعه‌دهندگان رسما اعلام کردند که طی روزها و هفته‌های آینده، اطلاعات بیشتری از ویژگی‌ها و محتوای این عنوان را به نمایش خواهند گذاشت. ایزی دی در این‌باره می‌گوید:

نگران نباشید! از هم‌اکنون تا روز هفتم مرداد ماه، در حالی که ما از محتواهای نسخه‌ی اصلی بازی که تا به امروز به نمایش گذاشته نشده‌اند را تقدیم شما خواهیم کرد، به ساخت عنوانی که شایسته شماست، ادامه می‌دهیم. ما از درکتان قدردانی می‌کنیم و از همه حمایت‌ها و پشتیبانی‌های شما سپاسگزاریم!

در پایان این خبر، لازم به ذکر است که نسخه‌ی دسترسی زودهنگام یا همان Early Access بازی Skater XL در حال حاضر از طریق شبکه استیم در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا