ساخت سریال Siren پس از پخش سه فصل متوقف شد

آمارهایی که نتوانستند مدیران را راضی نگه دارند

ساخت سریال Siren

مدیران شبکه‌ی فری‌فورم تصمیم گرفتند ساخت سریال Siren را بعد از پخش تنها سه فصل متوقف کنند. آمارهای بازدید فصل پایانی نسبت به فصل‌های قبلی افت داشته است.

دین وایت (Dean White) که سابقه‌ی کارگردانی سریال‌های Prison Break و Once Upon a Time را در پرونده‌ی خود داشت، در سال ۲۰۱۶ میلادی به همراه اریک والد (Eric Wald) ایده‌ی ساخت یک سریال درام را با مدیران شبکه‌ی فری‌فورم به اشتراک گذاشت. این ایده مورد تایید قرار گرفت و تصمیم گرفته شد قسمت آزمایشی آن ساخته شود. مدیران شبکه از کیفیت کار راضی بودند و در نتیجه، دستور ساخت فصل اول Siren را صادر کردند. 

با توجه به گزارشی که وب سایت Variety به اشتراک گذاشته، شبکه‌ی فری‌فورم ساخت سریال Siren را لغو کرده است. فصل اول بین مارس الی مه سال ۲۰۱۸ میلادی روی آنتن رفت و توانست در کنار دریافت بازخوردهای مثبت، رکود قابل‌توجهی را در زمینه‌ی آمار بازدید‌کننده‌ها ثبت کند. این دو موفقیت دست به دست هم دادند تا فصل دوم سریال نهایتا ژانویه الی آگوست سال ۲۰۱۹ پخش شود. اگرچه فصل دوم در زمینه‌ی آمار بازدیدکننده‌ها نتوانست موفقیت‌های فصل اول را تکرار کند اما لقب پربازدیدترین سریال شبکه را در زمان پخش به‌دست آورد. روند کاهش بازدیدکننده‌ها با فصل سوم ادامه یافت. ظاهرا همین موضوع هم باعث شده تا مدیران شبکه‌ی فری‌فورم نسبت به لغو سریال تصمیم بگیرند. فصل سوم اواخر مه سال جاری میلادی به پایان رسید.

داستان Siren در شهر ساحلی بریستول کاو واقع در ایالت واشنگتن روایت می‌شود؛ جایی که به واسطه‌ی افسانه‌های مربوط پری‌های دریایی و مردماهی (Merman) شهرت دارد. اوضاع شهر با ورود یک زن مرموز بهم می‌ریزد. او در واقع یک پری دریایی بوده و به دنبال خواهر گمشده‌ی خود می‌گردد که توسط نیروهای نظامی حبس شده است. از بازیگران حاضر در سریال می‌توان به الکس رو (Alex Roe) در نقش یک زیست‌شناس، الین پاول (Eline Powell) در نقش زن مرموز و سیبونگایل ملامبو (Sibongile Mlambo) در نقش پری دریایی حبس شده توسط نیروهای نظامی اشاره کرد.

3.4 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

22 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا