#مهسا_امینی

تماشا کنید: آخرین تریلر انیمیشن Sing 2 منتشر شد

در پشت صحنه برنامه بزرگ باستر مون چه خبر است؟

آخرین تریلر انیمیشن Sing 2 منتشر شده و نمایی جذاب از اتفاقات پشت صحنه نمایش بزرگ و استثنایی باستر مون را به نمایش گذاشته، چهره‌های قدیمی را باری دیگر به طرفداران نشان داده و از طرفی شخصیت‌های جدیدی را به ما معرفی می‌کند. اولین قسمت انیمیشن جالب Sing در سال ۲۰۱۶ منتشر شده و نقدهای بسیار خوبی را دریافت کرد. اکنون با توجه به موفقیت این انیمیشن، دنباله آن توسط کمپانی ایلومینیشن تولید شده و  پس از تاخیرهای پی در پی اکنون در ماه دسامبر سال جاری هم زمان با ایام کریسمس در سینما‌های سراسر جهان اکران خواهد شد. 

آخرین تریلر انیمیشن Sing 2، باستر و تیم او را نشان داده که برای بزرگ‌ترین نمایشی که تا کنون در برج کریستالی اجرا شده است آماده می‌شوند. هنرمندان این اجرای بزرگ در گروه‌های مختلف برای اجرای موسیقی، رقص و آواز آماده شده و با اضطراب پیش از نمایش دست و پنجه نرم می‌کنند.  

آخرین تریلر انیمیشن Sing 2

در تریلر نهایی انیمیشن Sing 2 کولای محبوب این انیمیشن باستر مون (Buster Moon) با صدا پیشگی متیو مک‌کانهی (Matthew McConaughey) را می‌بینیم که تلاش می‌کند تا مانند گذشته اجرای بزرگ خود را به بهترین شکل رهبری کند و به هنرمندان خود انرژی بدهد. علاوه بر چهره‌های محبوب گذشته در این تریلر چهره تازه‌ای را مشاهده می‌کینم که به شخصیت پورشا (Porsha) اشاره دارد. گرگ تازه واردی که با اجرای زیبای خود سعی دارد تا در کانون توجه قرار گیرد. 

علاوه بر اجرای پورشا، شخصیت‌های دوست داشتنی این فرنچایز را مشاهده می‌کنیم که تلاش می‌کنند تا شیر بازنشسته و منزوی کلی کالووی (Clay Calloway) را وادار کنند تا باری دیگر به صحنه اجرای موسیقی بازگردد. انیمیشن  Sing 2 در تاریخ ۲۲ ماه دسامبر در سینماهای جهان منتشر می‌شود. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا