1%
  • 0/10

فروش بازی Sifu به سه میلیون نسخه رسید

انتشار محتویات جدید به منظور قدردانی

فروش بازی Sifu به سه میلیون نسخه رسید ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
فروش بازی Sifu

استودیو توسعه دهنده اسلوکلپ اعلام کرده است فروش بازی Sifu ساخته تحسین شده آن‌ها به میزان سه میلیون نسخه رسیده است.

به مناسبت رسیدن به این نقطه‌عطف جدید استودیو اسلوکلپ (Sloclap) به منظور قدردانی از مخاطبین و پلیرهای بازی، دو لباس جدید به بازی خود اضافه کرده است. یکی از این لباس‌ها یادآور گذشته این استودیو بوده و لباسی با الهام از آخرین باس‌فایت ساخته قبلی آن‌ها یعنی عنوان Absolver را در اختیار مخاطبین قرار می‌دهد. لباس دیگر نیز به گیمرها اجازه می‌دهد لباسی با الهام از استایل لباس‌های خیابانی به تن کاراکتر قابل بازی خود کند.

فروش بازی Sifu در حالی به سه میلیون نسخه رسیده است که این عنوان از زمان انتشار اولیه خود در سال 2022، به‌روزرسانی و پشتیبانی‌های قابل توجهی دریافت کرده است. در طول زمان برای بازی‌ محتواهای جدیدی عرضه شده که ویژگی‌های جدیدی از جمله بخش حالت بازی Arena و هم‌چنین لباس‌های جدید برای شخصیت اصلی را به آن اضافه کرده است.

عنوان مورد بحث یک بازی اکشن تک‌نفره Beat’em Up با نمای سوم شخص بوده و بیش از 150 حمله منحصر به فرد کونگ فو را در اختیار گیمر قرار می‌دهد. حمله‌های پایه‌ای می‌تواند با هم ترکیب شده در عین حال برخی دیگر از کمبوهای بازی نیازمند تاکتیک‌های دیگری از جمله ضربه فنی کردن دشمنان و یا گیج کردن آن‌ها خواهد بود. شخصیت اصلی و تمامی دشمنان بازی دارای نوار ظرفیتی بوده که هنگامی که این ظرفیت پر شود، گارد آن‌ها شکسته و دشمن در معرض ضربه تمام‌کننده و یا همان فینیشینگ قرار می‌گیرد.

در حالی که عنوان Sifu در ابتدا تنها به صورت انحصاری روی کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و هم‌چنین پلتفرم اپیک گیمز استور (Epic Games Store) عرضه شد پس از مدتی توانست راه خود را به پلتفرم‌های دیگر از جمله استیم، ایکس باکس سری ایکس و اس، کنسول ایکس باکس وان و هم‌چنین کنسول نینتندو سوییچ نیز باز نمود و هم‌اکنون روی تمامی آن‌ها در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments