ابرشرور لاکپشت‌های نینجا به بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 می‌آید

کراس اور لاکپشت‌های نینجا با کالاف دیوتی

ابرشرور لاکپشت‌های نینجا به بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 می‌آید

استودیوی اکتیویژن (Activision) تیزر جدیدی را از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 با حضور شردر (Shredder)، ابرشرور لاکپشت‌های نینجا منتشر کرد.

فصل دوم بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 چندی پیش منتشر شد و علاوه بر تغییراتی در گیم‌پلی و نقشه‌های بازی، پوسته‌های جدیدی را هم در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اکتیویژن به تازگی تیزر جدیدی را از این بازی منتشر کرد که از حضور شردر، ابرشرور لاکشپت‌های نینجا در بازی کالاف دیوتی خبر می‌دهد. شردر در اواسط فصل دوم به بازی اضافه می‌شود.

پوسته‌های آرایشی در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 معمولا به اپراتورها و شخصیت‌های موجود در بازی اختصاص دارد. با این حال اگر پوسته‌ای با مجوز از آثار دیگر به بازی کالاف دیوتی راه یابد، می‌توانند به عنوان یک شخصیت جداگانه با صدای منحصر به فرد خودشان در بازی حاضر شوند. برای مثال می‌توان به حضور رمبو (Rambo) و جان مک‌کلین (John McClane) از فیلم Die Hard در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War اشاره کرد. البته برخی پوسته‌های لایسنس شده هم در بازی‌های کالاف دیوتی هستند که به صورت شخصیت جداگانه در بازی حاضر نمی‌شوند. برای مثال می‌توان از Billy the Puppet یا صورت چرمی (Leatherface) از فیلم Texas Chainsaw Massacre در بازی Call of Duty: Modern Warfare نام برد.

تیزر شردر در Call of Duty: Modern Warfare 2

تیزر جدید کالاف دیوتی به اضافه شدن شردر به بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 اشاره دارد. اگر چه در این تیزر نامی از شردر برده نمی‌شود، اما با توجه به طراحی او می‌توان متوجه شد که این همان ابرشرور معروف لاکپشت‌های نینجا است. شردر اولین پوسته‌ی لایسنس شده در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به شمار می‌رود. همچنین در انتهای تیزر، به بازی کالاف دیوتی وارزون 2 هم اشاره شد. پس می‌توان احتمال داد که شردر به عنوان اپراتور در هر دو بازی حاضر می‌شود. در این تریلر شاهد تصویر بسیار واضحی از شردر هستیم. ابتدا کلاه نمادین و سپس چنگال‌های او را می‌بینیم. سپس دوربین عقب می‌آید و ابرشرور لاکپشت‌های نینجا را به طول کامل مشاهده می‌کنیم. همچنین اکتیویژن در توییت خود از ایموجی نینجا و شمشیر استفاده کرده که به لاکپشت‌های نینجا اشاره دارد.

 اکتیویژن در ادامه تصاویر بیشتری را از ابرشرور لاکشپت‌های نینجا منتشر کرد و تایید کرد که شردر به عنوان اپراتور در بازی کالاف دیوتی حاضر می‌شود.

تصاویر ابرشرور لاکشپت‌های نینجا در بازی کالاف دیوتی

این اولین باری نیست که شخصیت‌های لاکپشت‌های نینجا در بازی‌های دیگر حضور پیدا می‌کنند. قبلا چهار لاکشپت داناتلو (Donatello)، مایکل‌آنجلو (Michelangelo)، لئوناردو (Leonardo)، و رافائل (Raphael) در یکی از DLCهای بازی Injustice 2 به عنوان شخصیت‌های قابل بازی حاضر شدند. این لاکپشت‌ها حتی به بازی Tony Hawk’s Pro Skater 5 و Nickelodeon All-Star Brawl و Splatoon 2 هم راه یافتند.

در تریلر بازی کالاف دیوتی مشخص شد که اپراتور ابرشرور لاکپشت‌های نینجا در تاریخ 21 مارس (1 فروردین 1402) به بازی اضافه می‌شود. با توجه به این که فیلم جدیدی از لاکپشت‌های نینجا در راه است، احتمالا در سال جاری شاهد همکاری بیشتری از لاکشپت‌های نینجا با سایر بازی‌ها باشیم.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، و ایکس باکس سریز X/S در دسترس است. در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3.3 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا