#مهسا_امینی

نقش کالیپسو در Shazam 2 به بازیگر Kill Bill رسیده است

او یکی از آنتاگونیست‌های داستان خواهد بود

نقش کالیپسو در Shazam 2 به بازیگر Kill Bill رسیده است سورنا رضایی ۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
نقش کالیپسو در Shazam 2

لوسی لیو با استودیوهای وارنر و دی‌سی فیلمز به توافق رسیده و قرار است نقش کالیپسو در Shazam 2 را بر عهده داشته باشد.

پس از اینکه تُن تاریک و بسیار جدی فیلم‌های DC Extended Universe مورد انتقاد گروهی از کارشناسان و مخاطبان قرار گرفت، وارنر و دی‌سی فیلمز ترجیح دادند المان‌های طنز را به فیلمنامه‌های بعدی دنیای سینمایی اضافه کنند. از نتایج اتخاذ چنین تصمیمی می‌توان به Shazam اشاره کرد که سال ۲۰۱۹ میلادی اکران شد و نقدهای بسیار مثبتی را دریافت کرد. تازه‌ترین اثر دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) در حال حاضر یکی از بهترین آثار DCEU از لحاظ نقدهای دریافتی به شمار می‌رود. علاوه بر این، اقتباس سینمایی شزم موفق شد در برابر بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری خود ۳۶۶ میلیون دلار بفروشد تا شرایط برای ساخت قسمت دوم مهیا شود.

قسمت دوم Shazam سرانجام چراغ سبز را دریافت کرد و قرار است با نام Shazam Fury of the Gods روی پرده نقره‌ای برود. دیوید اف. سندبرگ و هنری گیدن (Henry Gayden) بازمی‌گردند تا وظایف نویسندگی و کارگردانی را بر عهده بگیرند. زکری لی‌وای (Zachary Levi) و اشر انجل (Asher Angel) هم بار دیگر به عنوان شخصیت اصلی جلوی دوربین می‌روند. لی‌وای نسخه ابرقهرمانی شخصیت اصلی و انجل هم نسخه نوحوانی شخصیت اصلی را ایفا خواهد کرد. در صورتی که قسمت اول را تماشا نکرده‌اید، باید بگوییم داستان حول محور پسر یتیمی می‌چرخد که قادر است با گفتن کلمه «شزم» به نسخه ابرقهرمانی خود تبدیل شود.

وب سایت The Wrap با انتشار یک گزارش اختصاصی مدعی شد نقش کالیپسو در Shazam 2 به لوسی لیو (Lucy Liu) رسید. کالیپسو، دختر یک ایزد به نام اتلس و همچنین خواهر هسپرا است. با توجه به اطلاعاتی که منتشر شده، کالیپسو و هسپرا اهداف شومی را در سر خود می‌پرورانده و نقش‌های منفی داستان خواهند بود. لیو در سال ۱۹۹۰ میلادی وارد حوزه بازیگری شد و در آثار متعددی حضور یافت که برای مثال می‌توان به Kill Bill: Volume 1 اشاره کرد. او همچنین وظیفه صداپیشگی استاد وایپر را در مجموعه پاندای کونگ‌فوکار بر عهده دارد. در ضمن، هلن میرن (Helen Mirren) حدودا یک ماه پیش به دومین اقتباس سینمایی شزم پیوست و نقش هسپرا را ایفا خواهد کرد.

همان‌طور که اشاره شد، دیوید اف. سندبرگ وظیفه کارگردانی Shazam! Fury of the Gods را به دوش می‌کشد. او با انتشار یک پست طنزآمیز در شبکه اجتماعی توییتر به پیوستن لوسی لیو به تیم بازیگری واکنش نشان داده است. تصویر مزبور، کاراکتر او یعنی رن ایشی در مجموعه Kill Bill را نشان می‌دهد که سر شزم را بریده و در دستانش گرفته است. با در نظر گرفتن چنین تصویری می‌توان گفت گزارش اخیر وب سایت The Wrap صحت داشته و لیو یکی از نقش‌های منفی را ایفا خواهد کرد. برای مشاهده پست می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

در پایان، لازم به ذکر است قسمت دوم Shazam از تاریخ ۱۲ خرداد سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۲ ژوئن سال ۲۰۲۳) به سینماهای ایالات متحده آمریکا خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا