#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر بازی Ad Infinitum منتشر شد

جنگ جهانی اول در انتظار شماست

تریلر بازی Ad Infinitum که در خلال سال‌های جنگ جهانی اول رخ می‌دهد، منتشر شد. این بازی معنی دوباره‌ای به وحشت در جنگ می‌دهد. همچنین تاریخ انتشار آن نیز حالا مشخص شده است.

بازی Ad Infinitum که در سال‌های آخر جنگ جهانی اول به وقوع می‌پیوندد، داستان یک سرباز آلمانی را روایت می‌کند. او نمی‌تواند تاثیر روانی جنگ و هیولا‌های فراطبیعی را از هم متمایز کند و این هیولاها در سنگر‌های متروکه در تعقیب او خواهند بود. البته لازم به ذکر است که گیم‌پلی نشان داده شده در این تریلر، مربوط به نسخه‌ آلفای بازی می‌شود و به همین دلیل نیز افت فریم‌های نسبتا زیادی را در تریلر شاهد هستیم. قاعدتا با تمام شدن کار ساخت بازی و عرضه‌ نسخه‌ کامل، این افت فریم‌ها در بازی وجود نخواهند داشت.

 

در وب‌سایت رسمی این بازی، در مورد آن به این شکل نوشته شده است:

  • یک بازی در مورد جنگ جهانی اول با تم وحشت
  •  بازی از لحاظ جلوه‌های بصری و صوتی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد
  • معماهای چالشی که در ستینگ تاریخی قرار داده شده‌اند
  • تجهیزات و محیط‌ها از نظر تاریخی دقیق هستند
  • تعامل مخفیانه با موجودات وحشتناک
  • خط داستانی هیجان‌انگیز در مورد تراژدی یک خانواده
  • بازی به صورت پویا و بسته به تصمیمات مختلف بازیکن، شامل تغییر و تحولاتی می‌شود

فارغ از تریلر بازی Ad Infinitum و اطلاعاتی که بالاتر با شما به اشتراک گذاشتیم، متاسفانه اطلاعات و جزئیات بیشتر و کامل‌تری در مورد این بازی ترسناک جنگ جهانی اول منتشر نشده است و رویکرد این بازی تا حدودی خاص و منحصر به فرد به نظر می‌آید. همچنین تاریخ انتشار این بازی در تریلر مشخص شده و بازی Ad Infinitum قرار است در تاریخ ۲۰ آوریل سال ۲۰۲۳ میلادی (مصادف با روز ۲۳ فروردین ۱۴۰۲) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی منتشر شود.

نظر شما در مورد بازی Ad Infinitum چیست؟ آیا فکر می‌کنید که ایده‌ی آنان در مورد وارد کردن ژانر وحشت به جنگ جهانی اول جالب است؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا