تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی Serious Sam 4 هیجان این بازی را به تصویر می‌کشد

مبارزات هیجان‌انگیز با دشمنان جدید

استودیوی دیوالور دیجیتال طی کنفرانس اخیر خود با انتشار یک تریلر گیم‌پلی از بازی Serious Sam 4 طرفداران این سری را هیجان‌زده کرد.

همان‌طور که می‌دانید، روز گذشته رویداد سالانه‌ی استودیوی دیوالور برگزار شد. این رویداد بر خلاف سال‌های گذشته که این شرکت در مراسم E3 حضور پیدا می‌کرد، به صورت مستقل با همکاری عوامل دیوالور و استودیوهای بازی‌سازی دیگر به مرحله‌ی اجرا رسید. علت برگزار نشدن E3 امسال هم شیوع ویروس کرونا بود که مشکلات زیادی را برای عوامل دنیای ویدیو گیم ایجاد کرد و بسیاری از استودیوها و شرکت‌های این حوزه، کنفرانس‌های سالانه‌ی خود را به صورت مستقل و آنلاین برپا کردند. طبق قولی که دیوالور به مخاطبانش داده بود، این کنفرانس در تاریخ ۲۱ تیر (مصادف با ۱۱ جولای) برگزار شد.

در مراسم اخیر از تعداد زیادی تریلر و گیم‌پلی رونمایی شد که یکی از آن‌‌ها متعلق به بازی Serious Sam 4 بود. سازنده‌ی این بازی استودیوی کروتیم (Croteam) است و شرکت دیوالور هم به‌عنوان ناشر آن را برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا عرضه می‌کند. این بازی چهارمین نسخه‌ی اصلی سری Serious Sam به‌شمار می‌رود که در سبک اول شخص تیراندازی توسعه‌ یافته است.

ویدیویی که دیوالور دیجیتال منتشر کرده، از هیجان و خشونت بازی Serious Sam 4 خبر می‌دهد و بخشی از مبارزات، سلاح‌ها و دشمنان را به تصویر می‌کشد. توسعه‌دهندگان می‌گویند این اثر هیجان‌انگیر در آگوست امسال برای گوگل استادیا و استیم منتشر می‌شود. همچنین در سال ۲۰۲۱ هم می‌توانیم منتظر انتشار Serious Sam 4 برای پلتفرم پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا