تاریخ انتشار بازی Serious Sam 4 مشخص شد

گیمرها می‌توانند در تابستان امسال به تجربه‌ی بازی بپردازند

شرکت دیوالور دیجیتال، تاریخ عرضه‌ی بازی Serious Sam 4 را به صورت رسمی اعلام کرد.

شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital)، به صورت رسمی و با انتشار یک تریلر اعلام کرد که بازی Serious Sam 4 در ماه آگوست (بین اوایل مرداد تا اوایل شهریور) برای رایانه‌های شخصی (از طریق پلتفرم استیم) و گوگل استادیا عرضه خواهد شد. بازی Serious Sam 4 یک پیش‌درآمد بر کل مجموعه خواهد بود. این بازی در زمان انتشار با قیمت ۴۰ دلار عرضه خواهد شد. همچنین، علاقه‌مندان می‌توانند نسخه‌ی دیلاکس Serious Sam 4 را با قیمت ۵۰ دلار خریداری کنند. نسخه‌ی ویژه‌ی بازی شامل یک کتاب هنری دیجیتالی، تعدادی ساندترک و یک پوسته‌ی ویژه‌ی Tommy Gun برای اسلحه می‌شود.

با توجه به تریلرهای منتشر شده، در نسخه‌ی چهارم مجموعه هم شاهد نبرد با هیولاها همراه با موسیقی‌های جذاب و البته اسلحه‌های متنوعی هستیم. یکی از قابلیت‌هایی که به Serious Sam 4 اضافه شده است به شما این امکان را می‌دهد تا در یک نبرد با هزاران دشمن مختلف به مبارزه بپردازید. این سیستم Legion نام خواهد داشت. همچنین، بازی دارای یک حالت Co-Op هم است که گیمرها می‌توانند تا حداکثر با ۴ نفر از دوستانشان به تجربه‌ی مراحل اصلی و فرعی بخش کمپین بازی بپردازند.

بازی Serious Sam 4 برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی معرفی شد؛ با این حال در تمامی این مدت شاهد سکوت شرکت Croteam و دیوالور دیجیتال در قبال بازی بودیم تا اینکه بالاخره تاریخ انتشار بازی اعلام شد. آخرین نسخه از این مجموعه با نام Serious Sam 3 در سال ۲۰۱۱ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس 360 و رایانه‌های شخصی عرضه شد و حالا بعد از ۹ سال شاهد انتشار نسخه‌ی جدید این سری هستیم. باید دید که Serious Sam 4 می‌تواند در نهایت، خاطرات خوب بسیاری از گیمرهای قدیمی را با عملکرد خوب خودش زنده کند یا با شکست مواجه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا