1%
  • 0/10

منتظر عرضه فیزیکی بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 نباشید

فقط دیجیتالی

منتظر عرضه فیزیکی بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 نباشید ۱ ۲۹ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
عرضه فیزیکی بازی Hellblade 2

بر اساس اعلام استودیو نینجا تئوری، بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 به صورت فیزیکی عرضه نخواهد شد.

با توجه به ظهور سرویس‌های اشتراکی وبهبود عملکرد فروشگاه‌های اینترنتی، چند سالی است که بازیکن‌‎ها برخلاف سنت همیشگی به طور دیجیتالی بازی‌های مورد علاقه خود را خریداری می‌کنند و گزارش‌های مختلفی نشان می‌دهند که روز به روز محبوبیت نسخه فیزیکی بازی‌ها کاهش می‌یابد.

در همین راستا، چند ساعت پیش بود که نینجا تئوری در جریان رویداد ایکس باکس دولوپر دایرکت با انتشار تریلری، ضمن نمایش بخش‌هایی از گیم‌پلی و پشت صحنه بازی، تاریخ انتشار آن را نیز مشخص کرد. در ادامه، امکان پیش خرید بازی نیز برای علاقه‌مندها فراهم شد که گویا خبری از نسخه فیزیکی نیست.

به بیان دقیق‌تر، دام متیوز، رئیس استودیو نینجا تئوری، به تازگی در پیامی اعلام کرد که بازی هل بلید ۲ فقط به طور دیجیتالی و با قیمت ۵۰ دلار عرضه می‌شود و هوادارها نباید منتظر عرضه نسخه فیزیکی بازی باشند. در واقع، انتشار دیجیتالی بازی باعث شده تا این عنوان روان‌شناختی نسبت به دیگر آثار فرست پارتی حدود ۲۰ دلار ارزان‌تر باشد. البته، هنوز دلیل مشخصی برای عدم انتشار بازی به طور فیزیکی از سوی سازندگان اعلام نشده است.

در ادامه این صحبت‌ها، دام متیوز خاطرنشان کرد که مدت زمان گیم پلی Hellblade 2 مشابه نسخه قبلی خواهد بود که روی روایت داستان تمرکز دارد. به گفته او، بازیکن‌ها بار دیگر می‌توانند با حل پازل‌ها، مبارزات خشمگین و جابه‌جایی در ایسلند قرن دهم، روح و روان سئونا را درک کنند. در این گفته‌ها، میتوز به کیفیت بصری خیره‌کننده و تمرکز روی غوطه‌وری در جهان بازی اشاره کرد.

لازم به ذکر است که بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در تاریخ ۲۱ ماه می سال جاری (یکم خرداد سال ۱۴۰۳) به صورت انحصاری برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر منتشر می‌شود. خبر خوب برای مشترکین گیم پس این است که بازی از همان روز نخست عرضه به این سرویس اضافه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments