نسخه PC بازی‌های سگا در بسته‌بندی‌های قابل بازیافت عرضه خواهد شد

نسخه فیزیکی Total War: Rome 2 – Enemy at the Gates سازگار با محیط زیست خواهد بود

نسخه PC بازی‌های سگا در بسته‌بندی‌های قابل بازیافت عرضه خواهد شد مهسا سپاهی ۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
نسخه PC بازی‌های سگا

بازی Total War: Rome 2 – Enemy at the Gates اولین عنوان سگا برای رایانه‌های خانگی خواهد بود که به صورت رسمی با بسته‌بندی‌ سازگار با محیط زیست عرضه می‌شود.

بسته بندی بازی‌ها صد درصد قابل بازیافت خواهد بود و حتی دفترچه راهنما داخل بازی از مقوای سازگار با محیط زیست ساخته خواهد شد. برای چاپ روی جعبه از جوهرهایی که با آب و سبزیجات ساخته شده، استفاده شده و به گفته شرکت سگا حتی دیسک بازی هم به صورت تخصصی قابل بازیافت خواهد بود.

با کمال افتخار اعلام می‌کنیم تمام نسخه‌های فیزیکی بازی‌ها در آینده شامل مواد قابل بازیافت خواهند بود. در حالی که این رویکرد باعث افزایش هزینه برای سگای اروپا می‌شود، اما این تصمیم باعث توزیع ارزان‌تر نسخه‌های فیزیکی رایانه‌های خانگی خواهد بود.

قسمتی از این صرفه‌جویی با سبک‌تر بودن محصولات در حمل‌ و نقل و ارزان‌تر بودن هزینه تخریب نهایی آن‌ها در پروسه بازیافت، جبران می‌شود. جالب است بدانید این اولین تجربه شرکت بازیسازی Sega در تولید نسخه‌های فیزیکی سازگار با محیط زیست نیست. در واقع این کمپانی برای بسته‌بندی‌های بازی Football Manager 2020، در سال گذشته این مسئله‌ را امتحان کرده بود.

رئیس کمپانی سگای اروپا، Gary Dale، اعلام کرد این ابتکار بر تعهد کم کردن مصرف ضایعات پلاستیکی و تلاش های مداوم برای اجرای شیوه های تولید سازگار با محیط زیست تاکید دارد.

تخمین‌های ما با توجه به Football Manager 2020 نشان می‌دهد میزان ۲۰ تن پلاستیک، تنها برای بسته‌بندی بازی، صرفه‌جویی شده پس برداشتن این قدم برای بقیه عنوان‌های فیزیکی شرکت ما به نفع همه خواهد بود.

بازی Total War: Rome 2 – Enemy at the Gates Edition در تاریخ ۶ فوریه سال جاری میلادی ( ۱۷ بهمن) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا