منتظر ساخت مجموعه‌ی تلویزیونی جدیدی براساس فرنچایز سونیک باشید

مدیر بخش انیمیشن سگا شرایط را برای بازگشت سونیک مهیا می‌بیند

فرنچایز سونیک

یوکیو کوسوموتو، مدیر بخش انیمیشن سگا در مصاحبه‌اش با وب سایت کامیک بوک از آمادگی مخاطبان در سرتاسر جهان برای مجموعه‌ی تلویزیونی جدیدی براساس فرنچایز سونیک گفت.

در حال حاضر، هیچ مجموعه‌ی تلویزیونی که براساس فرنچایز سونیک ساخته شده باشد در حال پخش نیست. آخرین مجموعه‌ی تلویزیونی این فرنچایز Sonic Boom نام داشت که نخستین قسمت آن در سال ۲۰۱۴ و آخرین قسمت آن هم در سال ۲۰۱۷ پخش شد. از آن زمان تاکنون، هیچ گونه خبر رسمی از یک مجموعه‌ی تلویزیونی جدید براساس سونیک منتشر نشده است. ظاهرا شرایط به همین منوال نمی‌ماند و در آینده‌ی نزدیک خبرهایی در این مورد منتشر خواهد شد.

وب سایت کامیک بوک اوایل سال جاری میلادی مصاحبه‌ی مفصلی را با یوکیو کوسوموتو (Yukio Kusumoto)، مدیر بخش انیمیشن سگا انجام داد. اکثر بخش‌های این مصاحبه که درباره‌ی مجموعه‌ی تلویزیونی Sonic Mania Adventures و موضوعات مرتبط بود همان موقع روی وب سایت قرار گرفت اما بخش‌هایی از آن به دلایلی به‌صورت عمومی منتشر نشد. حال و با گذشت چند ماه‌ از آن زمان، بخش‌های منتشرنشده‌ی این مصاحبه‌ی روی وبسایت قرار گرفته است. خبرنگار کامیک بوک در این بخش از مصاحبه پرسید آیا انتشار انیمیشن‌های کوتاه سونیک از طریق کانال یوتیوب Sonic the Hedgehog به یک مجموعه‌ی تلویزیونی ختم خواهد شد یا خیر. مدیر بخش انیمیشن سگا هم در پاسخ گفت:

فکر می‌کنم جهان برای یک مجموعه‌ی تلویزیونی دیگر براساس فرنچایز سونیک آماده است و دوست دارم من سازنده‌ی آن باشم. تاکنون گفتگوهایی درباره‌ی این موضوع داشتیم و شخصا دوست دارم سونیک ادامه داشته باشد. بنابراین، به تلاش برای ساخت محصولات مرتبط با این فرنچایز ادامه خواهم داد.

Sonic Boom، پنجمین مجموعه‌ی تلویزیونی ساخته شده براساس فرنچایز سونیک است. داستان این مجموعه حول محور سونیک، تیلز، ناکلز، اِمی و استیکز می‌چرخد که در دهکده‌ی خارپشتی واقع در یک جزیره‌ی بدون نام زندگی می‌کنند و وظیفه‌شان، محافظت از دهکده‌ در برابر حملات دکتر اگمن و ربات‌های او است. این مجموعه قرار بود در سه فصل ۵۲ قسمتی ساخته شود اما از سال ۲۰۱۷ میلادی تاکنون هیچ گونه خبر رسمی درباره‌ی فصل سوم منتشر نشده است. همین موضوع هم باعث به‌وجود آمدن گمانه‌زنی‌هایی پیرامون لغو آن در فضای مجازی شد.

جدیدترین محصول فرنچایز سونیک که به‌زودی منتشر می‌شود، فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog است. اولین فیلم بلند جف فاولر (Jeff Fowler) از تاریخ ۲۵ بهمن (مصادف با ۱۴ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی) در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد. از بازیگران این اثر می‌توان به جیم کری (Jim Carrey) در نقش دکتر رباتنیک و جیمز مارسدن (James Marsden) در نقش تام واچوفسکی اشاره کرد. بن شوارتز (Ben Schwartz) هم که تجربه بالایی در صداپیشگی انیمیشن دارد، قرار است صداپیشه‌ی شخصیت سونیک باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا