شایعه: بازی استودیوی The Initiative با استفاده از آنریل انجین 4 در حال توسعه است

از استودیو‌ی جدید مایکروسافت چه خبر؟

شایعه: بازی استودیوی The Initiative با استفاده از آنریل انجین 4 در حال توسعه است پویان ذاکرفتحی ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی

بر اساس اطلاعات صفحه‌ی LinkedIn یکی از کارمندان پیشین استودیو The Initiative به نظر می‌رسد، این این استودیو در حال توسعه‌ی عنوانی با استفاده از Unreal Engine 4 است.

پس از تجربه‌ی ناامید کننده‌ی عرضه‌ی ایکس باکس وان، مایکروسافت در سال‌های اخیر استودیو‌های زیادی برای خود دست و پا کرد تا بتواند برای عرضه‌ی حداقل یک بازی انحصاری خوب در هر فصل برای ایکس‌باکس سری ایکس آماده باشد. استودیو The Initiative یکی از این ۱۵ استودیویی است که مایکروسافت تشکیل داده و مهره‌های به‌نامی را برای کار روی عنوانی که هنوز اعلام نشده در این استودیو گرد‌ هم آورده است.

«فیل اسپنسر» مدیر اجرایی ایک باکس گفته بود که جزئیاتی را درباره‌ی اولین عنوان The Initative در سال 2020 به اشتراک خواهد گذاشت. در هر صورت به نظر می‌رسد که The Initative قرار است دنباله‌ یا عرضه‌ی مجدد Perfect Dark را به عنوان اولین پروژه‌ی خود داشته باشد.

بازی Perfect Dark در سال 2000 توسط استودیوی Rare، خالق عناوین خاطره انگیزی مثل Donkey Kong، Banjo-Kazooie و … برای اولین بار ساخته شد؛ همچنین در سال 2010 ریمستر بازی Perfect Dark برای کنسول ایکس باکس 360 توسط استودیوی 4J توسعه یافت.

در حالی که هیچ خبر رسمی‌ای درباره‌ی اولین عنوان The Initative منتشر نشده، صفحه‌ی LinkedIn یکی از کارمندان پیشین این استودیو اطلاعاتی راجب پروژه‌ی در حال توسعه‌ی استودیو به ما می‌دهد که به شایعات درباره‌ی عرضه‌ی Perfect Dark دامن می‌زند.

بر اساس رزومه‌ی طراح و برنامه نویس پیشین The Initative، او سلاح‌ها، گجت‌ها، دوربین‌های نظارتی و المان‌هایی تخریب و نفوذ برای عنوان در حال توسعه‌ی استودیو طراحی کرده است.

«فیل اسپنسر» اخیرا در توئیتی اعلام کرد که خبرهای هیجان انگیزی در مورد بازی‌های پیش رو در راه است. بعید نیست در کنفرانس آنلاینی که شایعه شده در ماه می برگزار می‌شود، این خبرها به دست طرفداران برسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا