تماشا کنید: بازی محبوب Secret Neighbor برای PS4 و iOS منتشر می‌شود

نسخه‌ی پلی‌استیشن به‌زودی از راه می‌رسد

تماشا کنید: بازی محبوب Secret Neighbor برای PS4 و iOS منتشر می‌شود سورنا رضایی ۰ ۰۸ فروردین ۱۴۰۰ تریلر بازی

شرکت آمریکایی تاینی‌بیلد با قرار دادن یک تریلر کوتاه در وب سایت یوتیوب انتشار بازی محبوب Secret Neighbor را برای پلتفرم‌های جدید تایید کرد.

داینامیک پیکسلز که مجموعه‌ی شناخته‌شده‌ای در صنعت ویدیو گیم به شمار نمی‌رود، با همکاری تاینی‌بیلد محصول جدید خود را با نام Hello Neighbor در سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه کرد. این بازی درباره‌ی شخصیتی است که می‌خواهد وارد زیرزمین همسایه‌ی خود شده و پرده از راز او بردارد. نکته‌ جالب اینجا است که رفتارهای همسایه‌ی مرموز بر اساس استراتژی‌های پیشین کاربر تغییر می‌کند. اگرچه نقدهای اولیه منفی بودند، این بازی توانست در میان کاربران به محبوبیت بسیار بالایی دست یابد. از همین رو، پیش درآمد بازی اصلی و همچنین اسپین‌آف آن ساخته شدند.

تاینی‌بیلد به واسطه‌ی یک تریلر کوتاه از انتشار بازی محبوب Secret Neighbor برای پلتفرم‌های جدید خبر داد. اسپین‌آف Hello Neighbor در اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود و طبق ویدیو، حالا دارندگان پلی‌استیشن 4، نینتندو سوییچ و تلفن‌های همراه آیفون می‌توانند خود را برای تجربه‌ی آن آماده کنند. عنوان مزبور در ۱۰ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۰۳ مارس) برای پلی‌استیشن، در ۹ اردیبهشت (مصادف با ۲۹ آوریل) برای سیستم عامل iOS و در تاریخ نامشخصی از تابستان سال جاری میلادی برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

Secret Neighbor، یک بازی چندنفره بوده و اتفاقاتش بین پرده‌ی اول و دوم بازی اصلی رخ می‌دهد. داستان حول محور گروهی از کودکان می‌چرخد که دنبال دوست گمشده‌ی خود می‌گردند. آن‌ها گمان می‌کنند دوست گم‌شده‌شان در زیرزمین همسایه‌ی مرموز و ترسناک قرار داد. از همین رو، تصمیم می‌گیرند مخفیانه وارد خانه شوند. از شش کاربری که برای یک رقابت انتخاب می‌شوند، پنج نفر از آن‌ها کنترل کودکان را به دست خواهند گرفت. نفر ششم هم در نقش همسایه‌ی مرموز ظاهر خواهد شد.

کاربری که همسایه‌ی مرموز و ترسناک را کنترل می‌کند، شکل و شمایلی مانند یکی از کودکان را داشته و از لحاظ ظاهری هیچ تفاوت قابل‌تشخیصی ندارد. او قادر است در هر زمان ظاهر خود را از کودک به همسایه یا از همسایه به کودک تغییر دهد. این کاربر همچنین باید به واسطه‌ی انجام کارهای مختلف اعتماد موجود میان اعضای گروه را از بین برده و آن‌ها را به جان هم بیاندازد. البته هدف نهایی‌اش باید اسیر کردن تمام کودکان یا جلوگیری از ورود آن‌ها به زیرزمین در زمان مقرر باشد.

کاربری که همسایه را کنترل می‌کند، برای رسیدن به هدف خود می‌تواند از قابلیت‌ها و ابزارهای مختلف مانند بمب‌های دودزا و تله‌ی خرس استفاده کند. کودکان هم شرایط مشابهی داشته و هر کدام از ویژگی‌های خاصی بهره می‌برند؛ برای مثال، بگر (Bagger) از فضای بیشتری برای لوت برخوردار است. در ضمن، قسمت دوم Hello Neighbor در دست ساخت بوده و قرار است در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی برای ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا