تعداد کاربران بازی Sea of Thieves از ۱۵ میلیون گذشت

یک میلیون بازیکن جدید در استیم

بازی sea of thieves

تنها با گذشت یک ماه از انتشار بازی Sea of Thieves در استیم، یک میلیون نفر آن را تجربه کردند و در مجموع تعداد بازیکن‌های این عنوان به ۱۵ میلیون نفر رسید.

بازی Sea of Thieves در سال ۱۳۹۶ برای پلتفرم ایکس‌باکس وان عرضه شد و از همان ابتدا طرفداران زیادی به‌دست آورد. با وجود ایرادهای فنی در ابتدای انتشار، توسعه‌دهندگان آن با به‌‌روزسانی‌های بعدی تلاش کردند که به بهتر شدن Sea of Thieves کمک کنند و موفق هم شدند. این عنوان انحصاری مایکروسافت ظاهری فانتزی و جذاب دارد و بازیکن را وارد دنیای دزدان دریایی می‌کند. در این بازی می‌توانید ماجراجویی کنید و از انجام کارهایی مثل کشتی‌سواری، غارت، یافتن گنج و سفر در دریا لذت ببرید.

مدتی پیش استودیوی Rare طی پیامی ضمن تقدیر و تشکر از هواداران خود، به‌صورت رسمی اعلام کرد که تعداد بازیکنان Sea of Thieves به بیش از ۱۰ میلیون نفر رسیده است. مدتی بعد، توسعه‌دهندگان تصمیم گرفتند این عنوان انحصاری را برای پلتفرم استیم هم منتشر کنند. حالا تنها یک ماه از عرضه‌ی بازی موفق استودیوی Rare در این فروشگاه گذشته و یک میلیون نفر از طریق استیم آن را تجربه کرده‌اند. با این حساب، این بازی اکشن ماجراجویی در مجموع ۱۵ میلیون بازیکن دارد. در واقع، Sea of Thieves در کمتر از ۶ ماه توانسته ۵۰ درصد بیش‌تر از قبل مخاطب داشته باشد.

از نقاط قوت این عنوان انحصاری می‌توان پشتیبانی آن از کراس‌پلی اشاره کرد که به واسطه‌ی آن کاربران ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی می‌توانند به همراه یک‌دیگر به تجربه‌ی این اثر ماجراجویی بپردازند. همچنین، بازی Sea of Thieves از زمان انتشار از طریق ایکس‌باکس گیم پس در دسترس بازیکنان قرار گرفته است و مشترکین این سرویس می‌توانند آن را به صورت کاملا رایگان تجربه کنند.

با توجه به موفقیت Sea of Thieves و انحصاری بودن آن، عرضه‌ی این عنوان برای ایکس‌باکس سری ایکس دور از انتظار نیست و احتمالا شرکت مایکروسافت در این مورد برنامه‌هایی خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا