1%
  • 0/10

احتمال لو رفتن فیلمنامه و پایان‌بندی Scream 2022 چقدر است؟

درس عبرت از حواشی قدیمی

احتمال لو رفتن فیلمنامه و پایان‌بندی Scream 2022 چقدر است؟ ۰ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
پایان‌بندی Scream 2022

با توجه به گزارشی که اخیرا روی خروجی Bloody Disgusting قرار گرفت، احتمال لو رفتن فیلمنامه و پایان‌بندی Scream 2022 بسیار کم است.

وس کریون (Wes Craven) کارگردان آمریکایی در سال ۲۰۱۱ میلادی تایید کرد برای ساخت قسمت پنجم Scream با او تماس گرفته شده و در صورتی که اثر مزبور بتواند در زمینه تجاری موفق عمل کند، بودجه مورد نیاز برای ساخت قسمت ششم هم در اختیارش قرار خواهد گرفت. در حالی که به نظر می‌رسید قسمت جدید در دست ساخت قرار بگیرد، شرکت The Weinstein Company با حواشی متعددی روبرو و نهایتا به دلیل محکومیت مدیرش به آزار و اذیت بازیگران زن تعطیل شد. در پی این اتفاق، آینده Scream در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. در شرایطی که به نظر می‌رسید بلام‌هوس پروداکشنز امتیاز مجموعه را به دست بگیرد، اسپای‌گلس مدیا موفق شد.

اسپای‌گلس مدیا در مارس سال گذشته میلادی اعلام کرد تایلر جیلت (Tyler Gillett) و مت بتینلی-اولپین (Matt Bettinelli-Olpin) وظیفه کارگردانی Scream را بر عهده گرفته‌اند. این زوج هنری در پرونده خود فیلم‌های Devil’s Due و Ready or Not را دارند که آثار ترسناک موفقی به شمار می‌روند. استودیوی آمریکایی همچنین اعلام کرد کوین ویلیامسون (Kevin Williamson) به عنوان تهیه‌کننده اجرایی روی روند ساخت نظارت خواهد داشت. او خالق مجموعه و همچنین گوست‌فیس آنتاگونیست اصلی فیلم‌ها به شمار می‌رود. در ضمن، پارامونت پیکچرز با اسپای‌گلس به توافق رسیده و وظیفه نشر را به دوش می‌کشد.

وب سایت Bloody Disgusting با انتشار یک گزارش به احتمال لو رفتن فیلمنامه و پایان‌بندی Scream 2022 پرداخت. با توجه به متن، احتمال رخ دادن این چنین اتفاقی بسیار پایین است؛ زیرا چند فیلمنامه مختلف وجود داشته و تمامی فیلمنامه‌ها هم به صورت کامل فیلمبرداری شده‌اند تا عکاس‌ها یا طرفداران تحت هیچ شرایطی نتوانند به اطلاعاتی درباره داستان و پایان‌بندی اصلی دست یابند. نویسنده Bloody Disgusting به هیچ نامی اشاره نکرد اما تاکید داشت وجود فیلمنامه‌های مختلف و فیلمبرداری بر اساس آن‌ها توسط تعدادی از دست‌اندرکاران پروژه تایید شده است.

نوشتن فیلمنامه‌های مختلف برای Scream 2022 نباید اتفاق غیرمتتظره‌ای برای طرفداران اسکریم باشد. اگر حافظه‌تان یاری کند، این مجموعه بارها به واسطه لو رفتن فیلمنامه، مشخص شدن سرنوشت شخصیت‌ها و لو رفتن هویت واقعی قاتل قبل از اکران رسمی با چالش‌هایی مواجه شد؛ برای مثال، می‌توان به Scream 2 اشاره کرد که فیلمنامه اصلی‌اش به صورت غیرقانونی در فضای مجازی منتشر شد. با رخ دادن این اتفاق، تیم تولید به اجبار پایان‌بندی را تغییر را داد و آن دوباره فیلمبرداری کرد.

Scream 2022، درباره زنی جوان است که به محض بازگشت به زادگاهش با یک پرونده قتل مواجه می‌شود؛ پرونده‌ای که با یک قاتل ماسک‌دار مرتبط است. تازه‌ترین محصول اسپای‌گلس مدیا ترکیبی از چهره‌های قدیمی و جدید است. چهره‌های قدیمی تیم بازیگری افراد مختلفی از جمله کورتنی کاکس (Courteney Cox) و نیو کمپبل (Neve Campbell) هستند. لیست چهره‌های جدید هم نام‌های متعددی مانند دیلن مینت (Dylan Minnette) و ملیسا باررا (Melissa Barrera) را شامل می‌شود.

در پایان، لازم به ذکر است جدیدترین فیلم اسکریم از تاریخ ۲۴ دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۴ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۲) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments