1%
  • 0/10

آیا اسکورپیون در فیلم Mortal Kombat 2 حضور خواهد داشت؟

چرا به بازگشت اسکورپیون امیدوار هستیم؟

آیا اسکورپیون در فیلم Mortal Kombat 2 حضور خواهد داشت؟ ۰ ۰۱ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
اسکورپیون در فیلم Mortal Kombat 2

شواهد حاکی از آن است که اسکورپیون در فیلم Mortal Kombat 2 بار دیگر به میدان مبارزه بازمی‌گردد.

نبرد مرگبار (Mortal Kombat) یکی از مشهورترین بازی‌های ویدیویی در سبک مبارزه‌ای است که در سال 1992 میلادی ساخته شد. این بازی پرطرفدار در سال 2021 توسط شرکت برادران وارنر (Warner Bros) مورد اقتباس قرار گرفت تا مقدمه‌ای بر تولید یک مجموعه عظیم باشد.

از آن‌جا که فیلم مورتال کامبت 2 نیز به‌زودی اکران خواهد شد، مخاطبان بسیار مشتاق هستند که اطلاعات بیشتری در مورد این فیلم کسب کنند. هم‌اکنون، فیلم مورتال کامبت 2 در مرحله فیلمبرداری قرار دارد و اخیرا تاد گارنر (تهیه‌کننده) تصاویری را از پشت صحنه آن، منتشر کرده است.

در فیلم قبلی، شاهد درگیری اسکورپیون با گرندمستر بودیم که به نتیجه نرسید و به نظر می‌رسد که جدال آن‌ها در قسمت دوم نیز ادامه پیدا کند. فیلم مورتال کامبت در سال 2021 توانست عملکرد خوبی داشته باشد و با وفاداری به منبع اقتباس خود، توجه مخاطبان را جلب کند.

هنوز معلوم نیست که مورتال کامبت 2 در چه تاریخی اکران خواهد شد، اما پیش‌بینی می‌شود که این فیلم در سال 2024 آماده اکران باشد. تا به این لحظه، مشخص شده است که بازیگران اصلی فیلم (لوئیس تان و جسیکا مک‌نامی) دوباره در نقش‌های کول و سونیا، بازی می‌کنند.

همچنین بر اساس تصاویری که تاد گارنر در شبکه اجتماعی X (توئیتر) منتشر کرده، می‌توان به بازگشت هیرویوکی سانادا نیز امیدوار بود. در قسمت اول، سانادا نقش اسکورپیون را بازی می‌کرد که از محبوب‌ترین شخصیت‌های بازی است و به نام «هانزو هاساشی» شناخته می‌شود.

آیا جدال با اسکورپیون در فیلم Mortal Kombat 2 هم ادامه دارد؟

هر دو تصویری که در این‌جا می‌بینید، حاکی از بازگشت اسکورپیون به فیلم مورتال کامبت 2 هستند. تصویر اول، سلاح کشنده او را نشان می‌دهد که در یک پس‌زمینه آبی قرار گرفته است. آنچه در تصویر دوم نیز مشاهده می‌کنید، نمایی از هیرویوکی سانادا به همراه تاد گارنر است.

گفته می‌شود که سازندگان مورتال کامبت 2 در پی توسعه و گسترش این دنیای سینمایی هستند. بر همین اساس، به نظر می‌رسد که دلیل جالبی برای بازگشت اسکورپیون وجود داشته باشد. احتمالا در روزهای آینده، اطلاعات بیشتری راجع به نقش او در این فیلم منتشر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments