اولین ویدیو از گیم‌پلی بازی Scarlet Nexus منتشر شد

یک اکشن تمام عیار

روز گذشته اولین ویدیو از گیم‌پلی بازی Scarlet Nexus منتشر شد که سیستم مبارزات سریع و بی‌حد و حصر این بازی ژاپنی را به تصویر می‌کشد.

اگر به خاطر داشته باشید، در رویداد Inside Xbox که اوایل ماه مه برگزار شد، بازی‌های زیادی رونمایی شدند که یکی از آن‌ها، Scarlet Nexus نام داشت. این بازی با ویژگی‌های بصری انیمه‌های ژاپنی، در سبک اکشن بوده و به زعم بسیاری شباهت‌های غیرقابل انکاری به بازی Astral Chain دارد؛ از همین رو انتظار می‌رود تا با یک اکشن تمام عیار و هیجان‌انگیز روبرو باشیم.

یکی از مهم‌ترین مکانیزم‌هایی که در گیم‌پلی بازی وجود دارد، اکشن سایکیک است که این امکاناتی را برای بازیکن فراهم می‌کند که بر اساس آن بتواند با استفاده از سلاح‌های کنترل از راه دور یا اشیا موجود در محیط بازی، دشمنان خود را از بین ببرد. علاوه بر این، قهرمان بازی مهارت‌های ابرانسانی‌ای دارد که استفاده از آن‌ها، حال و هوای خاصی به روند بازی بخشیده است.

در اولین ویدیویی که از گیم‌پلی بازی Scarlet Nexus منتشر شده هم چنین چیزی به وضوح قابل مشاهده است. چندی پیش برخی از اعضای وب سایت IGN موفق شدند تا بخش‌هایی از این بازی اکشن را تجربه کنند و روز گذشته هم ویدیویی از آن را در یوتوب منتشر کردند.

همان طور که پیش از این هم اشاره شد، در این ویدیو قهرمان بازی، برخی از توانایی‌های خود را به نمایش می‌گذارد. از طرفی دیگر، پرواضح است که با یک بازی سریع طرف هستیم که در آن با باس‌فایت‌های زیادی روبرو خواهیم شد. همچنین در ابتدای این ویدیو، سینماتیکی پخش می‌شود که بخش‌هایی از داستان بازی را روایت می‌کند.

وقایع بازی Scarlet Nexus در آینده‌ای دور رخ می‌دهد؛ در آن مقطع زمانی، علم تا حدی پیشرفت کرده که انسان‌ها می‌توانند به صورت دلخواه برخی مهارت‌های فرابشری را در مغز خود پرورش دهند. در همین pdk، موجوداتی ناشناخته به سمت زمین حمله‌ور می‌شوند و بازیکن باید به عنوان یکی از اعضای سازمان شبه‌نظامی OSF، در کنار دیگر مبارزان در برابر این موجودات مقاومت کنند و آن‌ها را از بین ببرند.

این بازی توسط Bandai Namco Studios در حال ساخت بوده و برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا