بازی Scarlet Nexus برای پلی‌استیشن 5 و کنسول‌های نسل حاضر منتشر می‌شود

بازی جدید Bandai Namco در انحصار ایکس‌باکس‌ها نخواهد بود

بازی Scarlet Nexus برای پلی‌استیشن 5 و کنسول‌های نسل حاضر منتشر می‌شود بهزاد شعبانی ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Scarlet Nexus برای پلی‌استیشن

شب گذشته به صورت رسمی توسط Bandai Namco Entertainment به تایید رسید که بازی Scarlet Nexus برای پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی هم منتشر خواهد شد؛ این در حالی است که پیش از این، توسعه و عرضه‌ی این بازی برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس قطعی شده بود.

بازی Scarlet Nexus اثری در سبک اکشن ماجراجویی به حساب می‌آید که برخی از عناصر نقش‌آفرینی را هم در خود جای داده است. اگر به خاطر داشته باشید، در رویداد جنجالی اینساید ایکس‌باکس، بندای نامکو با انتشار تریلری از Scarlet Nexus رسما از این بازی رونمایی کرد.

همان طور که از نام این رویداد پیداست، Xbox Inside به بازی‌هایی که قرار است روی کنسول‌های ایکس‌باکس عرضه شود، می‌پردازد. رونمایی از این بازی جدید در چنین رویدادی، بسیاری را به شک انداخت که شاید بازی Scarlet Nexus در انحصار کنسول‌های مایکروسافت باشد؛ اما با توجه به بیانیه‌ی جدید شرکت Bandai Namco در وب‌سایت BusinessWire مشخص شد که Scarlet Nexus علاوه بر ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس، برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4 و همچنین رایانه‌های شخصی (از طریق پلتفرم استیم) منتشر می‌شود.

با این حال اگر به صفحه‌ی رسمی این بازی در سایت Bandai Namco سری بزنید، می‌بینید که همچنان کنسول‌های نسل هشتم و نهم مایکروسافت، به عنوان تنها پلتفرم‌های مقصد این بازی معرفی شده‌اند؛ انتظار می‌رود تا چند روز آتی، نام سایر پلتفرم‌ها هم در این صفحه قرار بگیرد.

شاید جالب باشد که بدانید این بازی از قابلیت اسمارت دلیوری (Smart Delivery) در کنسول Xbox Series X پشتیبانی می‌کند؛ یعنی اگر شما نسخه‌ی ایکس‌باکس وان این بازی را خریداری کنید، می‌توانید از تجربه‌ی Scarlet Nexus در کنسول ایکس‌باکس سری ایکس به صورت رایگان لذت ببرید.

وقایع بازی جدید بندای نامکو در آینده و زمانی که انسان‌ها توانسته‌اند جهش‌هایی را در خود ایجاد کنند، رخ می‌دهد؛ بازیکن کنترل یکی از مهم‌ترین اعضای سازمان OSF را برعهده می‌گیرد تا با مبارزه در برابر برخی موجودات ناشناخته، بشریت را نجات دهد.

هنوز تاریخ انتشار بازی Scarlet Nexus به صورت رسمی اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا