برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اسکارلت جوهانسون از علاقه خود به بازی‌های ویدیویی سخن می‌گوید

از نظر او شخصیت Toad در Mario Kart بانمک است

اسکارلت جوهانسون از علاقه خود به بازی‌های ویدیویی سخن می‌گوید ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
اسکارلت جوهانسون و بازی‌های ویدیویی

این روزها دنیای رسانه‌های دیجیتال از بازی گرفته تا فیلم‌های سینمایی، همه و همه ارتباط نزدیکی با یکدیگر داشته و خیلی اوقات شاهد فیلم‌های برگرفته از بازی‌هایی ویدیویی یا برعکس بوده‌ایم. با توجه به این نکته، تعجبی ندارد که بازیگران فیلم‌های سینمایی مثل اسکارلت جوهانسون نیز از بازی‌های ویدیویی استقبال کنند.

یکی از بازیگرانی که طی مصاحبات مختلف از علاقه خود به بازی‌های ویدیویی سخن گفته، اسکارلت جوهانسون بازیگر هالیوودی و پرطرفدار آمریکاییست. بدون شک بسیاری از بینندگان او را با شخصیت Black Widow در سری فیلم Avengers می‌شناسند، ولی بااین حال او در فیلم‌های بزرگ دیگری مانند Lucy، Under the Skin، Prestige و بسیاری دیگر ایفای نقش کرده است.

حضور در سینما و وجود شباهت‌های زیاد با دنیای بازی‌های ویدیویی بسیاری از بازیگران را به‌سمت بازی‌های ویدیویی نیز برده و طی مصاحبه جوهانسون با وبسایت IGN، او از علاقه بسیار زیاد خود به سری بازی ماشین سواری Mario Kart سخن گفت، ولی متاسفانه اشاره‌ای به نسخه خاصی نداشت و به‌طور کلی از سری بازی نام برد. شخصیت مورد علاقه او نیز Toad در این سری بازی است که دلیل علاقه‌اش را “با نمک” بودن این شخصیت اعلام کرد.

بسیاری معتقد بودند که برای صداگذاری شخصیت Black Widow در بازی Avengers نیز باید از جوهانسون استفاده می‌شد که متاسفانه این اتفاق رخ نداده و بازی Avengers نیز به‌طور کلی یک پروژه شکست خورده قلمداد می‌شود. اگر بخواهیم از تلفیق فیلم‌های سینمایی جوهانسون با بازی‌های ویدیویی صحبت کنیم، می‌توانیم اشاره‌ای به فیلم سینمایی Ghost in the Shell داشته باشیم که به دنیای برخی بازی‌های ویدویی نزدیک بوده و می‌توانید از تماشای این فیلم لذت ببرید.

طبق مصاحبه اسکارلت جوهانسون می‌توانیم متوجه شویم که او بیشتر محض تفریح به بازی‌های ویدویی پرداخته و اتفاقات را به‌صورت جدی دنبال نمی‌کند، بااین حال مطلع بودن از چنین چیزی می‌تواند برای طرفداران او خوشحال کننده بوده و باعث می‌شود بیشتر با زندگی روزمره سلبریتی مورد علاقه خود آشنا شوند. شما فکر می‌کنید کدام سلبریتی‌ها بیشتر به بازی‌های ویدویی علاقمند بوده و کدام بازی‌ها را انتخاب می‌کنند؟ منتظر نظرات شما درباره سلبریتی و بازی محبوب خود هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments