کارگردان Samurai Shodown به ساخت ریبوتی دیگر از بازی‌های SNK علاقه‌مند است

احتمال بازگشت Garou وجود دارد

کارگردان Samurai Shodown به ساخت ریبوتی دیگر از بازی‌های SNK علاقه‌مند است مهسا سپاهی ۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
نوبویوکی کوروکی

هم‌زمان با انتشار نسخه‌ی سوییچ Samurai Shodown، کارگردان این عنوان، نوبویوکی کوروکی، نسبت به ساخت ریبوتی دیگر از فرنچایزهای SNK ابراز علاقه کرده است.

عنوان Samurai Shodown که سال گذشته‌ی میلادی عرضه شده بود، امسال در تاریخ ۶ اسفند (۲۵ فوریه) برای نینتندو سوییچ منتشر و به‌عنوان یک ریبوت موفق مبارزه‌ای شناخته شد. این اثر تحسین شده که سال‌ها قدمت دارد، یکی از خاطره‌انگیزترین عناوین شرکت SNK شمرده می‌شود که حالا نسخه‌ی ریبوت آن برای طرفداران این فرنچایز عرضه شده است.

Samurai Shodown یک مجموعه بازی در ژانر مبارزه‌ای است که نشانه‌هایی از تاریخ و فرهنگ مربوط به کشور ژاپن به خوبی در آن دیده می‌شود و داستان‌هایش در دوران Sakoku اتفاق می‌افتد. این سری، یکی از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین فرنچایز‌های سبک مبارزه‌ای به‌حساب می‌آید که تا امروز برای پلتفرم‌های مختلفی منتشر شده و در آخرین نسخه‌ی این عنوان، شاهد نمای دو و نیم بعدی آن هستیم که جذابیت مبارزه را برای بازیکن دو چندان کرده است.

به تازگی کوروکی در مصاحبه با Nintendo Life اعلام کرد که علاقه دارد بازی Garou: Mark of the Wolves را دوباره زنده کند. عنوان Garou در سال ۱۹۹۹ برای کنسول Dreamcast عرضه شد و از لحاظ فنی در سری بازی‌های Fatal Fury، اثری مورد احترام شمرده می‌شود.

هنوز صحبتی در مورد شروع پروژه‌ی ریبوت Garou: Mark of the Wolves وجود ندارد و این کارگردان ژاپنی صرفا درمورد علاقه‌ی شخصی خودش صحبت کرده، اما امیدواریم این اتفاق بیافتد تا بتوانیم در نسخه‌ای جدیدتر و به‌روزتر، این فرنچایز خاطره‌انگیز را تجربه کنیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا