بازی Samurai Shodown ماه آینده برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

تجربه یکی از برترین عناوین مبارزه‌ای روی نینتندو سوییچ

Samurai Shodown

لیست جدید منتشر شده نینتندو، از عرضه بازی Samurai Shodown برای نینتندو سوییچ خبر می‌دهد که قرار است در ماه آینده منتشر شود.

چند ماهی از انتشار آخرین نسخه‌ی این مجموعه بازی می‌گذرد و حالا نوبت آن رسیده که این عنوان، با جلوه‌های تصویری و گیم پلی جذاب‌تری، عرضه شود. Samurai Shodown یک بازی مبارزه‌ای ژاپنی است که در طول آن، المان‌های مربوط به این کشور به خوبی دیده می‌شود و داستان‌هایش در دوران Sakoku اتفاق می‌افتد. درواقع یکی از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌های سبک مبارزه‌ای به‌حساب می‌آید که تا امروز برای پلتفرم‌های مختلفی منتشر شده است در آخرین نسخه این عنوان شاهد کیفیت سه‌بعدی آن هستیم که جذابیت مبارزه را برای بازیکن دو چندان کرده است. کاراکترهای مختلفی در بازی حضور دارند و مانند اکثر عنوان‌های این سبک، بازیکن قهرمان مورد نظر خود را برای مبارزه انتخاب می‌کند. مکان‌های مختلفی برای مبارزات در نظر گرفته شده که هرکدام زیبایی خاص خود را دارند و فرهنگ ژاپن قدیم در سراسر بازی به چشم می‌خورد.

شرکت SNK، سازنده و ناشر Samurai Shodown، قبل‌تر این بازی را در ژوئن 2019، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر کرد. این اثر در تاریخ 25 فوریه برای پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد و درواقع دوازدهمین بازی از این عنوان محسوب می‌شود. همچنین برای کسانی که Samurai Shodown را برای نینتندو سوییچ پیش خرید کنند، این امکان وجود خواهد داشت که پورتی از نسخه Neo Geo Pocket بازی Samurai Shodown! 2 را روی سوییچ دریافت کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا