برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 9/10

پاسخ طعنه‌آمیز سامسونگ به ویدیوی جنجالی اپل؛ نوآوری را نمی‌توان له کرد!

پاسخ طعنه‌آمیز سامسونگ به ویدیوی جنجالی اپل؛ نوآوری را نمی‌توان له کرد! ۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار فناوری کپی لینک
سامسونگ اپل

سامسونگ به تازگی و با انتشار یک ویدیو از گلکسی تب S9 به ویدیوی جنجالی اپل که سر و صدای زیادی هم به پا کرده بود پاسخ داد.

اگر به خاطر داشته باشید، اپل چند روز پیش یک ویدیوی تبلیغاتی از آیپد پرو 2024 خود منتشر کرد. ویدیویی تحت عنوان Crush که در آن یک دستگاه پرس همه چیز را له کرد جز آیپد پرو. اما بعد از انتشار این ویدیو در کانال یوتیوبی شرکت کوپرتینویی، بسیاری از کاربران به انتقاد از آن پرداختند. حال این اتفاق به چه دلیلی بوده مشخص نیست اما شاید به خاطر خشونتی که درون ویدیو بوده، اپل بازخورد مثبتی دریافت نکرد.

با این حال اپل با انتشار یک بیانیه ضمن عذرخواهی از کاربران به آن‌ها اطمینان خاطر داد که این ویدیو از طریق تلویزیون پخش نمی‌شود. سامسونگ هم از این فرصت استفاده کرد تا رقیب دیرینه‌ی خود را با انتشار یک ویدیو با نام Uncrush به تمسخر بگیرد.

تمسخر اپل توسط سامسونگ

سامسونگ با انتشار این ویدیو ضمن تمسخر اپل نوشت که «هیچوقت نمی‌توان خلاقیت را له کرد». این در حالی است که یک شخص در حین نواختن گیتار، به گلکسی تب S9 نگاه می‌کند. شما می‌توانید این ویدیو را در زیر مشاهده کنید.

بدیهی است سامسونگ می‌خواسته با انتشار این ویدیو، حجمه‌ها علیه ویدیوی تبلیغاتی اپل را بیشتر کند. اگرچه قصد اپل اصلا و ابدا خشونت یا توهین به شخصی نبوده اما با این حال این شرکت نباید با له کردن همه چیز،‌ مقاومت آیپد پر خود را به رخ می‌کشید. سامسونگ هم دقیقا با بزرگ‌نمایی همین موضوع اپل را هدف قرار داده است.

این اقدام سامسونگ اصلا تعجب‌برانگیز نبود. انتظارش را داشتیم که رقیب کره‌ای اپل به آن ویدیوی جنجالی واکنش نشان بدهد. اما آیا این ویدیو به اندازه ویدیوی اپل تکان‌دهنده بود؟

کسی چه می‌داند؛ شاید اپل از روی عمد چنین ویدیویی را منتشر کرده که به شکلی متفاوت سر زبان‌ها بیفتد. مگر غیر این است که حالا همه درگیر این هستند که ببینند چرا ویدیوی اپل قرار نیست از تلویزیون پخش شود؟ هرچه بازدید ویدیو بیشتر باشد،‌ آیپد پرو بیشتر در معرض دید خواهد بود و اپل هم بیشتر به هدف خود دست پیدا می‌کند. اگر اینطور باشد، سامسونگ هم به نوعی به بیشتر دیده شدن آیپد پرو اپل کمک کرده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments