سامسونگ سری گلکسی اس ۲۴ را اوایل زمستان امسال رونمایی می‌کند

رویداد آنپکد پیش رو در سن فرانسیسکو برگزار می‌شود

گلکسی اس ۲۴ ژوئن

سامسونگ مطابق آنچه که پیش‌تر هم گفته شد، قصد دارد در ماه ژوئن سال آینده از گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۴ رونمایی کند.

سامسونگ معمولا رویداد آنپکد خود را در ماه فوریه‌ی هر سال برگزار می‌کند مگر اینکه خطری از سوی رقبای خود احساس کند که در این صورت معمولا تصمیم می‌گیرد این رویداد را یک ماه زودتر و در ماه ژانویه برگزار کند. برای سال آینده هم ظاهرا قرار است همین اتفاق رخ دهد؛ گفته می‌شود شرکت کره‌ای قصد دارد سری گلکسی اس ۲۴ را در ماه ژانویه‌ی ۲۰۲۴ رونمایی کند.

اگر فکر می‌کنید چه اتفاقی افتاده که شرکت کره‌ای تا این اندازه در عرضه‌ی گوشی‌هایش به بازار عجله می‌کند باید بگوییم ظاهرا اپل با آیفون‌های جدیدش توانسته نبض بازار گوشی‌های بالارده را در دست بگیرد و برای توقف این موضوع، سامسونگ تنها شرکتی است که می‌تواند دست به کار شود. اگر هم عرضه‌ی سری اس ۲۴ به بازار با تأخیر مواجه شود یا در همان زمان قبلی صورت بگیرد، شاید تعداد زیادی از کاربران تمایل خود را به خرید پرچم‌داران سامسونگ از دست داده و به سراغ نمایندگان شرکت رقیب بروند.

این رویداد مورد انتظار قرار است در سانفرانسیسکو برگزار شود؛ جایی که سامسونگ معمولا رویدادهای بزرگ خود را برگزار می‌کند. سری گلکسی اس ۲۳ هم در این شهر برگزار شد. البته گوشی‌های تاشوی گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ در شهر نیویورک رونمایی شدند.

سری گلکسی اس ۲۴ قرار است در ماه ژانویه در سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا راهی بازار شوند که جز مدل اولترا، دو مدل دیگر با پردازنده‌های اگزینوس ۲۴۰۰ و اسنپدراگون ۸ نسل ۳ بسته به بازار عرضه در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. گلکسی اس ۲۴ اما فقط با پردازنده‌ی کوالکام راهی بازارهای مختلف خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا