سامسونگ تولید حلقه هوشمند خود را از ماه بعد آغاز می‌کند

زمان رونمایی احتمالی، اوایل سال 2024

حلقه هوشمند سامسونگ

یکی دو سال پیش بود که متوجه شدیم سامسونگ روی ساخت یک حلقه هوشمند کار می‌کند. حالا قرار است این حلقه ماه بعد تولید شود.

مدت زمان زیادی است که در رابطه با حلقه هوشمند سامسونگ خبرهای زیادی منتشر می‌شود. اما طی یکی دو سال اخیر هیچوقت ندیدیم هیچ خبری، اقدام جدی سامسونگ برای تولید این گجت جالب را نشان دهد. اما اینطور که به نظر می‌رسد، غول کره‌ای بالاخره تصمیم گرفته روی ساخت این حلقه هوشمند کار کند.

به گزارش پایگاه خبری The Elec، حلقه‌ی یادشده که یک گجت پوشیدنی محسوب می‌شود، اکنون مراحل طراحی را پشت سر گذاشته و قرار است در ماه آینده به صورت رسمی به خطوط تولید سامسونگ وارد شود. اینطور که گفته می‌شود، ظاهرا سامسونگ تأمین‌کنندگان خود را از بابت قطعات مورد نیاز برای ساخت این حلقه آگاه کرده و فقط باید مشخص کند دقیقا در چه تاریخی قصد دارد تولید انبوه آن را آغاز کند.

البته، اگرچه تاریخ تولید این محصول نزدیک است اما نباید انتظار داشته باشیم تا سال 2024، حلقه هوشمند سامسونگ راهی بازار شود. گلکسی رینگ باید ابتدا تأییده‌های فراوانی را دریافت کند تا بتواند به عنوان یک دستگاه پزشکی، راهی بازار شود. درست مثل گواهی‌هایی که ساعت‌های هوشمند سامسونگ دریافت می‌کنند.

فرایند دریافت این گواهی‌ها چندین ماه طول می‌کشد که این یعنی به احتمال زیاد باید تا سال 2024 و احتمالا زمان رونمایی از گوشی‌های سری گلکسی S24، برای دیدن این حلقه هوشمند جذاب سامسونگ منتظر بمانیم.

این حلقه هوشمند به احتمال زیاد یک سری کارها نظیر اندازه‌گیری ضربان قلب را انجام خواهد داد اما هنوز مشخص نیست چطور می‌توان با آن تعامل برقرار کرد چون با یک حلقه‌ی کوچک، نمی‌توان به شکل معناداری تعامل برقرر کرد. حال باید دید چه خبرهای بیشتری پیرامون این محصول در آینده منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا