تاریخ رونمایی از محصولات سری گلکسی فن ادیشن سامسونگ بالاخره اعلام شد

فن ادیشن‌های جدید اوایل پاییز از راه می‌رسند

سامسونگ گلکسی فن ادیشن

سامسونگ به تازگی و به صورت رسمی زمان رونمایی از تمام محصولات سری فن ادیشن (گوشی، تبلت و هدفون) خود را اعلام کرده است.

اینطور که به نظر می‌رسد، ظاهرا یک نفر در سامسونگ از اینکه این شرکت کره‌ای تمایلی به اعلام تاریخ رونمایی از محصولات سری گلکسی فن ادیشن نشان نداده خسته شده و تصمیم گرفته خبرهای خوبی را در رابطه با این سری به کاربران اعلام کند. این خبر از صفحه‌ی رسمی گلکسی بادز فن ادیشن برداشته شده که در وب‌سایت شعبه‌ی آرژانتین سامسونگ ایجاد شده است.

در این وب‌سایت در کنار خود گلکسی بادز فن ادیشن شاهد اشاره به محصولات دیگر از جمله گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن و گلکسی تب اس ۹ فن ادیشن هم بوده‌ایم که به نظر می‌رسد این محصولات قرار است به احتمال زیاد همزمان با هم رونمایی و راهی بازار شوند. در واقع می‌توان گفت این محصولات همین حالا هم رسما رونمایی شده‌اند و فقط سامسونگ این خبر را رسما اعلام نکرده است. این یعنی رونمایی از آن‌ها باید کمتر از ۱ هفته‌ی دیگر باشد.

البته سامسونگ هنوز به صورت همگانی به این اطلاعات واکنش نشان نداده اما این خبر از وب‌سایت رسمی خود این شرکت برداشته شده و قطعا اشتباه نیستند. طبق اطلاعات منتشر شده، ظاهرا باید انتظار داشته باشید در تاریخ ۴ اکتبر (۱۲ مهر) شاهد رونمایی از این محصولات باشیم. این چیزی است که در صفحه‌ی رسمی گلکسی بادز فن ادیشن شاهد اشاره به آن بوده‌ایم.

سامسونگ به افشای اطلاعات به صورت پنهانی معروف است و در نتیجه از آن جایی که به این شکل خواسته زمان رونمایی از محصولات سری گلکسی فن ادیشن خود را اعلام کند اصلا جای تعجب ندارد. اینکه در رابطه با محصولات این سری طی چند هفته‌ی اخیر خبرهای بسیار زیادی منتشر شده هم مزید بر علت شده تا مطمئن شویم فن ادیشن‌های جدید در تاریخ یادشده عرضه خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا