1%
  • 0/10

مراسم افتتاحیه المپیک 2024 پاریس از طریق گلکسی S24 اولترا پخش خواهد شد

مراسم افتتاحیه المپیک 2024 پاریس از طریق گلکسی S24 اولترا پخش خواهد شد ۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ اخبار فناوری کپی لینک
گلکسی S24 اولترا المپیک 2024

بیش از 200 دستگاه گوشی گلکسی S24 اولترا قرار است در مناطق مختلف پاریس نصب شوند تا المپیک 2024 را در این شهر زیبا ضبط کنند.

سامسونگ در نظر دارد با همکاری کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) و همچنین سرویس پخش المپیک (OBS)، بازی‌های المپیک 2024 تابستانه پاریس را پخش کند. اما این اتفاق در تاریخ بازی‌های المپیک بی‌سابقه خواهد بود. چرا که برای این منظور قرار است از بیش از 200 دستگاه گوشی گلکسی S24 اولترا استفاده شود.

استفاده از گلکسی S24 اولترا برای پخش مسابقات المپیک 2024 پاریس

از آن جایی که پاریس شهر فوق‌العاده زیبایی است و از طرفی به خاطر هوای گرم تابستان، برای اولین بار قرار است افتتاحیه‌ی بازی‌های المپیک در فضایی خارج از استادیوم برگزار شود. بیش از 200 دستگاه گلکسی S24 اولترا هم روی قایق‌های مختلف نصب می‌شوند تا بتوانند از رژه‌ی ورزشکاران المپیک 2024 روی یک شبکه‌ی 5G اختصاصی فیلمبرداری کنند.

از همین فناوری برای پخش مسابقات قایقرانی در مارسیل هم استفاده خواهد شد. یعنی استفاده از گلکسی S24 اولترا برای پخش مسابقات المپیک 2024. مارسیل یک شهر مدیترانه‌ای واقع در 650 کیلومتری پاریس است. بدین ترتیب علاقه‌مندان بتوانند بازی‌های مورد علاقه خود را در همه‌ی مکان‌ها مشاهده کنند.

سامسونگ می‌گوید این گام بعدی در سه دهه حضورش در بازی‌های المپیک و پارالمپیک است. همچنین این اقدام از سوی سامسونگ یک تبلیغات گسترده است تا بتواند به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان اعلام کند گلکسی S24 اولترا چه توانایی‌های شگفت‌انگیزی دارد. این شرکت قبلا هم جدیدترین گوشی هوشمند خود را به همه ورزشکاران شرکت‌کننده اهدا می‌کرد. سامسونگ از المپیک ناگانو 1998 تاکنون بیش از 120٫000 محصول موبایل اهدا کرده است.

بی‌صبرانه منتظریم ببینیم ورزشکاران امسال چه دستگاهی را از سامسونگ دریافت می‌کنند. یک گلکسی S24 اولترا سفارشی یا جدیدترین گوشی تاشوی این شرکت که قرار است چند هفته دیگر از آن رونمایی کند؟ نظر شما در رابطه با استفاده از گلکسی S24 اولترا برای پخش مسابقات المپیک چیست؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments