1%
  • 0/10

دوربین گلکسی S24 اولترا؛ منتظر یک غافلگیری بزرگ باشید

الگوبرداری از سامورایی‌ها!

دوربین گلکسی S24 اولترا؛ منتظر یک غافلگیری بزرگ باشید ۰ ۱۰ دی ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
دوربین گلکسی S24 اولترا

سامسونگ با الگوبرداری از سامورایی‌های ژاپنی تصمیم گرفته دوربین گلکسی S24 اولترا را به یک قابلیت بسیار جذاب مجهز کند.

هر بار که فکر می‌کنیم اطلاعاتی از سری گلکسی S24 باقی نمانده که بخواهیم از آن باخبر شویم، خبری منتشر می‌شود که ما را غافلگیر می‌کند. برای مثال به تازگی خبری منتشر شده مبنی بر اینکه دوربین گلکسی S24 اولترا قرار است با الگوبرداری از پرچم‌داران سونی، غافلگیری بزرگی برای کاربران به همراه داشته باشد.

افشاگری که این خبر را منتشر کرده، Ice Universe است که سابقه‌ی بسیار خوبی در زمینه‌ی افشای اطلاعات مربوط به نماینده‌های سامسونگ دارد و می‌توان آن را قابل اعتمادترین افشاگر حوزه‌ی فناوری دانست. او مدعی شده که دوربین گلکسی S24 اولترا قدرت حیرت‌انگیزی خواهد داشت و قادر خواهد بود فراتر از فیلم‌برداری در وضح 4K/60 را ارائه دهد.

اینطور از گفته‌های این افشاگر پیداست، ظاهرا سامسونگ تصمیم گرفته قابلیت فیلم‌برداری در وضوح 4K با سرعت خیره‌کننده‌ی ۱۲۰ فریم بر ثانیه را که در گوشی سونی اکسپریا ۱ مارک ۵ شاهد هستیم به گلکسی S24 اولترا اضافه کند. نوبیا هم در تیزر تبلیغاتی Z60 اولترا مدعی شد این گوشی با هر سه دوربین خود قادر است در وضوح 4K با سرعت ۱۲۰ فریم بر ثانیه فیلم‌برداری کند.

اگر این قابلیت به بهترین پرچم‌دار سال ۲۰۲۴ سامسونگ اضافه شود، کاربران در فیلم‌برداری اسلوموشن کیفیت بی‌نظیری را شاهد خواهند بود. البته نمی‌دانیم آیا این قابلیت در تمام دوربین‌ها در دسترس قرار خواهد داشت یا خیر اما دوربین اصلی قطعا این امکان را دارد.

در هر صورت، عاشقان فیلم‌برداری قرار است با دوربین گلکسی اس ۲۴ اولترا لحظات شگفت‌انگیز و کم‌نظیری را تجربه کنند. امکان سوییچ بین دوربین‌ها هنگام فیلم‌برداری در وضوح 4K/60، امکان فیلم‌برداری در وضوح 4K/120، امکان زوم در فیلم‌برداری با وضوح 4K و کلی امکانات دیگر از جمله قابلیت‌هایی است که نماینده‌ی قدرتمند سامسونگ را به چیزی فراتر از یک گوشی پرچم‌دار قدرتمند تبدیل می‌کنند.

این قابلیت البته فعلا در مرحله‌ی تست قرار دارد و شاید در نهایت اصلا در دوربین گلکسی اس ۲۴ اولترا مورد استفاده قرار نگیرد یا اینکه دیرتر به آن اضافه شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments