گلکسی اس ۲۴ اولترا در مقابل اس ۲۳ اولترا؛ مقایسه‌ی طراحی پنل جلو

گلکسی اس ۲۴ اولترا

به تازگی تصاویری از گلکسی اس ۲۴ اولترا در کنار اس ۲۳ اولترا منتشر شده که نشان می‌دهد پنل جلوی آن‌ها چقدر با هم تفاوت دارد.

چند روز پیش بود که دیدیم OnLeaks، یکی از افشاگرانی که در طراحی رندر گجت‌های هوشمند فعالیت می‌کند، تصاویری از سری گلکسی اس ۲۴ را منتشر کرده تا بدین ترتیب بر اساس جدیدترین و آخرین شایعات، بدانیم نمایندگان جدید سامسونگ قرار است از چه طراحی‌ای برخوردار باشند.

حالا این افشاگر تصویر دقیق‌تری از گلکسی اس ۲۴ اولترا را منتشر کرده که نشان می‌دهد برخلاف تصویر قبلی، این گوشی اصلا قرار نیست تخت باشد اما به شکل قابل توجهی، انحنای نمایشگر آن کمتر از گلکسی اس ۲۳ اولترا خواهد بود و این یعنی شانس لمس تصادفی در آن به حداقل خواهد رسید اما از آن طرف به خاطر عریض‌تر شدن، در دست گرفتن آن کار سخت‌اری خواهد بود.

بر اساس تصویری که به تازگی منتشر شده، به نظر می‌رسد پرچم‌دار جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس ۲۴ اولترا اندکی کوچک‌تر از اس ۲۳ اولترا هم خواهد بود که با توجه به عریض‌تر بودن، کاملا هم قابل انتظار است. طبق اطلاعاتی که یکی از افشاگران موثق حوزه‌ی فناوری یعنی Ice Universe منتشر کرده، این تغییر طراحی با ارتقای کیفیت پنل نمایشگر همراه خواهد بود.

طبق شنیده‌ها، ظاهرا نمایشگر اس ۲۴ اولترا قرار است مرز ۲۰۰۰ نیت را از لحاظ بیشینه‌ی روشنایی رد کرده و با ۲۵۰۰ نیت، رکورد جدیدی را در بین گوشی‌های سامسونگ از خود به جای بگذارد. این پیشرفت قابل توجهی در مقایسه با روشنایی ۱۷۵۰ نیتی گلکسی اس ۲۳ اولترا محسوب می‌شود.

به صورت کلی، مهم‌ترین اطلاعاتی که از این خبر منتشر شده این بوده که گلکسی اس ۲۴ اولترا برخلاف آنچه که تصور می‌شد قرار نیست نمایشگر تختی داشته باشد؛ بلکه یک انحنای بسیار کمی را همچنان شاهد خواهیم بود تا بدین ترتیب زیبایی و جذابیت خود را حفظ کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا