1%
  • 0/10

گلکسی S24 اولترا به دوربین تله‌فوتو ۵۰ مگاپیکسلی مجهز می‌شود

لنز بزرگ‌تر با توانایی مشابه!

گلکسی S24 اولترا به دوربین تله‌فوتو ۵۰ مگاپیکسلی مجهز می‌شود ۰ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ علم و فناوری کپی لینک
گلکسی اس ۲۴ - گلکسی S24 دوربین تله‌فوتو

گلکسی S24 اولترا قرار است به جای دوربین ۱۰ مگاپیکسلی تله‌فوتو از یک لنز تله‌فوتو ۵۰ مگاپیکسلی با زوم ۳ برابری اپتیکال بهره ببرد.

گلکسی اس ۲۴ اولترا قرار است اوایل سال ۲۰۲۴ میلادی به همراه دو گوشی دیگر از همین سری با مدل استاندارد و پلاس راهی بازار شود. این گوشی اصلی‌ترین و قدرتمندترین پرچم‌دار سامسونگ در سال ۲۰۲۴ و از خیلی جهات، از جمله دوربین، بهتر از مدل‌های نام‌برده خواهد بود. به تازگی هم خبری در رابطه با دوربین تله‌فوتو گلکسی S24 اولترا منتشر شده که نشان می‌دهد نباید انتظار پیشرفت زیادی را داشته باشیم.

پیش‌تر شنیده بودیم سامسونگ در گلکسی S24 اولترا دوربین تله‌فوتو با زوم ۵ برابری اپتیکال را جانشین دوربین ۱۰ مگاپیکسلی گلکسی S23 اولترا می‌کند که توانایی آن در انجام زوم اپتیکال به ۳ برابر می‌رسد. اما حالا متوجه شدیم دوربین به کار رفته در گلکسی S24 اولترا اگرچه از ۱۰ به ۵۰ مگاپیکسل ارتقا خواهد یافت اما در میزان زوم آن پیشرفتی را شاهد نخواهیم بود و این یعنی بهترین پرچم‌دار سال آینده‌ی سامسونگ همچنان قادر است تا 3 برابر به صورت اپتیکال روی سوژه‌ها زوم کند.

گلکسی اس ۲۴ اولترا همچنین قرار است از همان دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی اصلی که در S23 اولترا به کار گرفته شده بهره ببرد اما گفته می‌شود کیفیت دوربین تله‌فوتو گلکسی S24 اولترا اندکی از نسل قبل بهتر خواهد بود که البته این پیشرفت‌های جزئی به خاطر ارتقای پردازنده و تغییر سیستم پردازشگر تصویر، کاملاً هم طبیعی است.

از لحاظ دوربین سلفی هم گفته می‌شود سامسونگ همچنان به استفاده از سنسور ۱۲ مگاپیکسلی در سری گلکسی اس ۲۴ ادامه خواهد داد اما انتظار داریم عملکرد آن به مراتب بهتر از سنسور ۱۲ مگاپیکسلی به کار رفته در سری S23 باشد. با این حال، فعلا باید خبر مربوط به دوربین تله‌فوتو گلکسی S24 اولترا و سایر جزئیات مربوط به این سری را در حد شایعه بدانیم تا ببینیم در آینده چه خبرهای موثق‌تری در رابطه با آن‌ها منتشر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments