1%
  • 0/10

این قابلیت جذاب گلکسی S24 اولترا به S24 و S24 پلاس می‌آید

منتظر شارژدهی بیشتر گلکسی S24 باشید

این قابلیت جذاب گلکسی S24 اولترا به S24 و S24 پلاس می‌آید ۰ ۲۰ دی ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
قابلیت گلکسی S24

به گزارش وب‌سایت Android Authority ظاهرا یکی از جذاب‌ترین قابلیت های گلکسی S24 اولترا قرار است به S24 و S24 پلاس راه پیدا کند.

تقریبا سه سال است که گوشی‌های مدل استاندارد و پلاس سامسونگ از لحاظ نمایشگر به جذابیت مدل اولترا نیستند. آخرین باری که این اتفاق افتاد، سری گلکسی اس ۲۰ عرضه شده بود که هم کیفیت ساخت فوق‌العاده‌ای داشتند و هم هر سه مدل از پنل QHD با کیفیت استثنائی بهره می‌بردند. اس ۲۱، اس ۲۲ و اس ۲۳ و مدل‌های پلاس آن‌ها هیچ کدام پنلی که کیفیتی معادل کیفیت مدل اولترا باشند را ارائه ندادند. اما در سری اس ۲۴ ظاهرا داستان فرق خواهد کرد.

اینطور که از شنیده‌ها پیداست، ظاهرا سامسونگ قصد دارد یکی از جذاب‌ترین قابلیت های گلکسی S24 اولترا در بخش نمایشگر را به دو مدل استاندارد و پلاس خود هم اضافه کند. از قرار معلوم، این قابلیت، رفرش‌ریت متغیر به لطف پنل LTPO است.

پنل LTPO یک پنل پیشرفته است که به گوشی اجازه می‌دهد رفرش‌ریت خود را در بازه‌های مختلف بسته به محتوای در حال پخش تغییر دهد. این کار سبب می‌شود نمایشگر هنگام پخش محتوایی که در حالت عادی از ۶۰ هرتز بیشتر پشتیبانی نمی‌کند، دیگر رفرش‌ریت را به زور روی ۱۲۰ هرتز نگه ندارد.

این فناوری به شکل قابل توجهی روی شارژدهی باتری تأثیر مثبت دارد و خیلی خوشحال هستیم که می‌بینیم در گلکسی S24 و مدل پلاس آن هم چنین قابلیت جذابی به کار گرفته شده است. همچنین پیش از این هم خبری منتشر شده بود مبنی بر اینکه سامسونگ تصمیم گرفته گلکسی اس ۲۴ پلاس را به نمایشگری مشابه نمونه‌ی به کار رفته در مدل اولترا مجهز کند با این تفاوت که اندکی کوچک‌تر است و از قلم هم پشتیبانی نمی‌کند.

سری گلکسی اس ۲۴ قرار است در تاریخ ۱۷ ژانویه‌ی سال میلادی جاری (۲۷ دی) در سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا رسما رونمایی شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments