گلکسی اس ۲۴؛ مشخصات باتری و شارژر پرچم‌داران مورد انتظار سامسونگ فاش شد

باتری بهتر، شارژر مشابه

گلکسی اس ۲۴ شارژر

اینطور که به نظر می‌رسد، سامسونگ قصد دارد سری گلکسی اس ۲۴ را با باتری بهتر اما شارژر مشابه نسل کنونی راهی بازار کند.

سامسونگ قرار است اوایل سال ۲۰۲۴ میلادی از گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۴ در سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا رونمایی کند. تاکنون اطلاعات زیادی از این گوشی‌ها چه موثق و چه شایعه منتشر شده و می‌توانیم بگوییم حالا که چندین ماه تا رونمایی از آن‌ها زمان باقی مانده، تقریبا از بخش بزرگی از مشخصات این گوشی‌ها آگاهیم.

اما به تازگی اطلاعات جدیدی پیرامون پرچم‌داران مورد انتظار سامسونگ منتشر شده است. سری گلکسی اس ۲۴ به تازگی در پایگاه داده سازمان صدور گواهی 3C دیده شده‌اند که مشخصات باتری و شارژر این محصولات هم به لطف آن لو رفت. از آن جایی که 3C یک وب‌سایت صدور گواهی است، اطلاعات منتشر شده از آن هم کاملاً موثق است و این یعنی این خبر به هیچ عنوان شایعه نیست.

در حالی که انتظار می‌رفت سامسونگ گلکسی اس ۲۴ اولترا را با شارژر ۶۷ واتی راهی بازار کند، اما لیست 3C نشان می‌دهد شرکت کره‌ای می‌خواهد از این حیث، سیاستی مشابه نسل کنونی را در پیش بگیرد و این یعنی باز هم شاهد همان شارژرهای ۲۵ و ۴۵ واتی خواهیم بود که مدل نخست برای گلکسی اس ۲۴ و مدل دوم هم برای گلکسی اس ۲۴ پلاس و اولترا در نظر گرفته خواهد شد.

در رابطه با باتری سری گلکسی اس ۲۴ هم باید بگوییم سامسونگ قصد دارد دو مدل استاندارد و پلاس را با یک باتری بزرگ‌تر راهی بازار کند. اینطور که پیداست، مدل پلاس و اولترا یک باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی خواهند داشت و برای مدل استاندارد هم یک باتری بزرگ‌تر در نظر گرفته خواهد شد که احتمالا ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت خواهد بود چون اس ۲۳ از یک باتری ۳۹۰۰ میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا