گلکسی A35 با دوربین بهتر عرضه می‌شود

گلکسی A35

اینطور که به نظر می‌رسد،‌ گوشی میان‌رده‌ی بعدی سامسونگ یعنی گلکسی A35 قرار است از لحاظ دوربین پیشرفت محسوسی داشته باشد.

سامسونگ در ماه مارس امسال بود که از گوشی گلکسی A34 به همراه A54 رونمایی کرد. این گوشی از همه لحاظ یک میان‌رده‌ی ارزشمند است که می‌توان برای انجام کارهای مختلف روی آن حساب ویژه‌ای باز کرد اما سامسونگ ظاهرا قصد دارد A35 را با ارتقای محسوسی راهی بازار کند.

گلکسی A35 در خوش‌بینانه‌ترین حالت ممکن باید همان ماه مارس سال ۲۰۲۴ رونمایی و راهی بازار شود. در نتیجه فعلا با اطمینان صحبت کردن در رابطه با قابلیت‌ها و امکانات آن کمی زود است و باید خبرهای پیرامون این محصول را در حد شایعه در نظر بگیریم. با این حال گلکسی کلابز وب‌سایت معتبری است که می‌توان به گفته‌هایش اطمینان زیادی داشت.

طبق گفته‌های این وب‌سایت هلندی، ظاهرا گلکسی A35 قرار است به دوربین اصلی با سنسوری به بزرگی ۵۰ مگاپیکسل مجهز شود. در گلکسی A34 در حال حاضر از دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی استفاده شده که البته کیفیت قابل قبولی دارد اما با این حال سامسونگ در نظر دارد کیفیت آن را افزایش دهد. هنوز مشخص نیست اما به نظر می‌رسد سنسور ۵۰ مگاپیکسلی جدید در واقع همانی باشد که در گلکسی A54 حضور دارد و این یعنی می‌توان انتظار داشت گلکسی A55 هم به دوربین بهتری مجهز شود.

در کنار دوربین اصلی اما مثل همیشه یک دوربین فوق عریض و ماکرو هم حضور خواهند داشت. همچنین به نظر می‌رسد این گوشی از لحاظ طراحی پنل پشتی هیچ تفاوتی با A34 نداشته باشد و روی پنل جلو هم دوربین سلفی به احتمال زیاد به صورت قطره‌ای تعبیه خواهد شد. علاوه بر این‌ها، بعید به نظر می‌رسد دوربی سلفی ۱۳ مگاپیکسلی هم در A35 ارتقای خاصی داشته باشد.

سایر مشخصات فنی گلکسی A35 فعلا منتشر نشده و از بابت آن‌ها اطلاع خاصی نداریم.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا