رایان رینولدز در مذاکره برای حضور در اقتباس سینمایی Dragon’s Lair است

یک اقتباس دیگر از بازی‌های ویدیویی از سوی نتفلیکس و با حضور رینولدز

رایان رینولدز در مذاکره برای حضور در اقتباس سینمایی Dragon’s Lair است سید مجتبی محمودی ۰ ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ نتفلیکس
اقتباس سینمایی Dragon's Lair

شرکت نتفلیکس اعلام کرد که در حال کار روی یک اقتباس سینمایی از بازی Dragon’s Lair است و قصد دارد تا رایان رینولدز را به عنوان بازیگر و تهیه‌کننده به این پروژه ملحق کند.

سری Dragon’s Lair یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ویدیویی در دهه‌ی ۸۰ میلادی به حساب می‌آید که توسط Don Bluth یکی از مشهورترین انیماتورهای تاریخ صنعت انیمیشن خلق شد. اولین بازی از این سری در سال ۱۹۸۳ برای دستگاه‌های آرکید به انتشار رسید و تا دو دهه بعد، نسخه‌های دیگری روی پلتفرم‌های متعددی در دسترس قرار گرفت. حال شرکت Netflix قصد دارد تا یک اقتباس سینمایی از Dragon’s Lair بسازد و از رایان رینولدز دعوت کرده است تا به عنوان بازیگر و تهیه‌کننده در پروژه‌ی ساخت آن حضور یابد.

رایان رینولدز را اکثرا با نقش‌آفرینی عالی خود در فیلم‌های Deadpool می‌شناسیم، اما در یکی دو سال اخیر او به حضور در آثار مرتبط با بازی‌های ویدیویی علاقه‌مند شده است. ابتدا با صداپیشگی شخصیت پیکاچو در فیلم Detective Pikachu و سپس حضور در فیلم Free Guy که اتفاقاتش در یک بازی ویدیویی جریان دارد. به جز رینولدز Roy Lee تهیه‌کننده‌ی فیلم It هم تهیه‌کنندگی این اثر را به عهده دارد. لی تحت نام Vertigo Entertainment این کار را انجام خواهد داد. خود Don Bluth و همچنین «گری اولدمن» هم جزو تهیه‌کنندگان هستند.

نگارش فیلمنامه‌ی این اثر به عهده‌ی برادران Hageman است که تا به حال روی داستان آثاری چون The Lego Movie، Hotel Transylvania و Scary Stories to Tell in the Dark کار کرده‌اند.

این اولین بار نیست که یک اثر سینمایی یا تلویزیونی بر اساس Dragon’s Lair ساخته می‌شود. در سال‌های ۱۹۸۴ و ۱۹۸۵ یک سریال انیمیشنی از شبکه‌ی ABC با الهام از اتفاقات این بازی تولید و پخش شده بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا