ساخت فیلم Deadpool 3 توسط رایان رینولدز تایید شد

تمامی افراد تیم قدیمی در ساخت قسمت سوم مشارکت خواهند داشت

ساخت فیلم Deadpool 3

ساخت فیلم Deadpool 3 رسما توسط بازیگر شخصیت ددپول، رایان رینولدز تایید شد.

در حالی که تنها چند روز تا شروع سال جدید میلادی مانده است، طرفداران مارول و البته ددپول خبر بسیار خوبی دریافت کردند. رایان رینولدز، بازیگر شخصیت ددپول و البته تهیه کننده این فیلم رسما ساخت فیلم Deadpool 3 را تایید کرد.

چند وقتی است که شایعات زیادی پیرامون ساخت قسمت جدید فیلم Deadpool در حال پخش شدن است، به خصوص از زمانی که دیزنی به صورت رسمی شرکت فاکس که مسئولیت ساخت قسمت اول و دوم این مجموعه را برعهده داشت را خریداری کرد. در همین حال، بسیاری از طرفداران با خود به این فکر می‌کردند که آیا دیزنی حاضر به ساخت یک فیلم سینمایی از دنیای مارول با رده سنی بزرگسال می‌شود یا خیر؛ به نظر می‌رسد جواب این سوال مثبت است.

رایان رینولدز که به‌تازگی در یک برنامه زنده تلویزیونی دعوت شده بود، توسعه‌ی فیلم Deadpool 3 را تایید کرد. او در این باره گفت:

بله، همراه با تمامی اعضای تیم خودمان برای کار روی قسمت سوم فیلم Deadpool در استودیو مارول هستیم.

جالب است بدانید که تا قبل از اکران فیلم Joker، قسمت‌های اول و دوم مجموعه Deadpool رکورد بیشترین فروش یک فیلم با رده سنی بزرگسال در تاریخ باکس‌آفیس را در اختیار داشتند. هر کدام از این فیلم‌ها با در آمدی بالغ بر بیش از ۷۸۰ میلیون دلار در سراسر جهان رکورددار بودند. حال باید دید که قسمت سوم این مجموعه می‌تواند موفقیت‌های قسمت‌های قبل را تکرار کند یا خیر.

Deadpool نام یکی از شخصیت‌های دنیای مارول است که معمولا فضای کامیک و فیلم‌های این شخصیت با دیگر قهرمانان مارول متفاوت است. به این دلیل که تمامی فیلم‌هایی که تا به امروز از ددپول منتشر شده‌اند رده سنی بزرگسال دریافت کردند و البته نمی‌توان از شخصیت خاص و متفاوت این ضدقهرمان دنیای مارول گذشت. دو قسمت قبلی فیلم‌های Deadpool همواره با استقبال مخاطبان مواجه شده‌اند و همانطور که خواندید از حیث فروش هم فیلم عملکرد بسیار خوبی از خود به جای گذاشته است. حالا باید دید که عملکرد Deadpool 3 به چه شکل خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا